HEMEN ARAKONUM

Jaguar Anahtarı

18.05.2017
146

Jaguar Anahtarı

            Günümüzde pek çok araç donanımları ile göz doldurmakta ve sundukları konfor sayesinde sürüş keyfi oldukça yüksek olmaktadır. Araçlar en donanımları ile de mükemmel sistemler oluşturuyor. Bu alanda Jaguar Anahtarı da bu şekilde sistemin en önemli parçası olmaktadır. Anahtar üzerinden bulunan çip ve araç içinde bulunan alıcılar arasında senkron oluşmadan aracın çalışması mümkün olmayacaktır.

Jaguar Anahtar Kabı

            İki parçadan oluşan anahtar kabı, kolay bir şekilde monte edilebiliyor. İçerisinde yine pili, çip bulunmakta ve kenar kısmına yerleştirilen anahtarı ile çok daha güvenli bir kullanıma kavuşmaktadır. Genel olarak kullanımlarda Jaguar Anahtarı Sorunları oluşabiliyor. Anahtar tahrip olabiliyor ya da sıvıya maruz kalması durumunda içinde sistem tamamen iflas edebiliyor.

Jaguar Kumanda Tanımlama

            Bu gibi durumlarda anahtarların yenilenmesi gereklidir. Yenileme aşamasında anahtar kabı tercih ederek te yeni Jaguar Anahtarı Tanımlama işlemini bu şekilde sağlayabilirsiniz. Bu alanda iki düğmeye aynı anda basıldığında aracın tüm farları bir kere yanıp söner. Bu durumda aracın tüm hafızası sıfırlanmış olur. Yeniden tanıtma adına, kumandasında tuşlara tek tek basmanız yeterli olacaktır.

Jaguar Anahtarı Yedekleme

            Her aracın orijinal anahtarının yanında mutlaka yedeği olmalıdır. Araç sürücüleri her gittikleri yerlerde telefon, cüzdan ve araç anahtarını ellerinde taşırlar. Yıpranmalar olabileceği gibi kaybolma gibi çok daha tehlikeli sonuçlarda ortaya çıkabilir. Bu nedenle Jaguar Anahtarı Yedekleme işlemi yaparak orijinal anahtarınızın yanında birde mutlaka yedek anahtar bulundurmanız gereklidir.

Jaguar Anahtarı Pili Değiştirme

            Anahtar kullanımlarında karşımıza çıkan immobilizer sistemin doğru bir şekilde çalışması için pilinin voltajının yüksek olması gereklidir. Sıfır bir pil, birkaç sene sorunsuz çalışabilir. Ancak sonrasında Jaguar Anahtarı Pili Değiştirme gerekli olacaktır.

Jaguar Anahtarı Sorunları

            Pil tükenmeye başladığında kumanda anında çalışmayacaktır. Birkaç denemede açabildiğiniz kapıların habercisi pilin tükenmesi anlamına gelmektedir. Eğer pilde bir sorun yok ise şifreleme kısmında Jaguar Anahtarı Problemi oluşmuş olabilir. Bu nedenle araçların yıllık bakımları yaptırılırken mutlaka anahtarlarınızın bakımını yaptırmanız gerekecektir.Jaguar Anahtarı

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor