HEMEN ARAKONUM

Jetta Anahtar

24.08.2015
110

Jetta Anahtar

Araba sahibi olmak isteyen kişiler araba seçimlerinde pek çok konuya dikkat etmelidirler. Her hangi bir hasar, kaza ya da başka bir aksilikte tamirinin kolay olması yedek parçaların kolay bulunmasını isterler. Arabaların çalışmasını, açılıp kapanma gibi işlevlerini yerine getiren araba anahtarlarıdır. Jetta anahtar günümüzde son teknoloji olarak görülen immobilizer cipli sistemle çalışmaktadır. Genellikle sustalı kumanda sistemi ile oluşturulan anahtar kullanılmaktadır. Cip sistemi anahtarınızın kaybolması durumunda sizlere büyük kobaylıklar sağlamaktadır.

Jetta Anahtar Kabı

Uzman personel kadrosu ile iyi hizmet veren jetta oto anahtarcı her konuda araba sahiplerini yanındadır. Araba anahtar kabı hakkında bilgi vermek gerekirse bizleri genellikle 3 tuşlu sustalı kumanda anahtar karşılamaktadır. Üzerinde bulunan tuşlar arabayı açma, kapama ve bagaj açma işlemlerini gerçekleştirmektedir. bizden iletişimdeki telefonlarımızdan  jetta anahtar fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Jetta Anahtar Kodlama

Araba anahtarları kullanıldıkça yıpranma, yırtılma, hasar görme, kayıp, çalıntı gibi pek çok aksilik ile sizlerin karşısına çıkar. Yırtılma ya da hasar görme durumunda direk kabın değişimi sağlanır. Böylelikle hemen anahtarın kullanmaya başlayabilirsiniz. Ama her türlü aksi duruma karşı jetta anahtar yedekleme işlemi yapılması gerekir. Bu işlem sadece ruhsat sahibi tarafından yapılmaktadır. Anahtar yapıldıktan sonra arabaya tanıtılması da gerekir. Tanıtılmaması durumunda anahtar direk kullanılmaya kalktığınız da işlem görmediğini fark edeceksiniz.

Jetta kumanda Pil Değiştirme

Araba uzaktan kumandalarının çalışmasını sağlayan pillerdir ve zaman içerisin bitmeleri normal bir durumdur. Keyifli bir yolculuğa çıkacağınız anda karşınıza çıkan bu olumsuz durumu jetta anahtar Anadolu yakası oto anahtarcı ile çözebilirsiniz. Anahtarın çalışmaması durumunda ilk akla gelen pilin bitmesi olsa da farklı bir sorunla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda anahtarın tamir süresi biraz uzayabilir.

Jetta Anahtarı Tanıtma

Araba anahtarlarında pek çok sorunla karşılaşılmaktadır. jetta anahtarımı kaybettim diye servisi aramanız halinde oto anahtarı gezici servisimiz tarafında hemen bulunduğunuz adresi gelinir. Anahtarını kaybeden kişilerin ileride herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için kaybolan anahtarın hafızası silinir. Böylelikle bulan kişilerde anahtarın hiçbir işlevini kullanamazlar.

Jetta Anahtar

Jetta Anahtar

Skoda Roomster Anahtar

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor