HEMEN ARAKONUM

Kia Anahtarı

Kia Anahtarı

Anahtarları ve kumandaları bilindiği üzere bir çok modelinde hyundai ile aynı immobilizer sitemlerini ve anahtarlarını kullanmakta son yıllardaki modellerde eller serbest dediğimiz anahtasız çalıştırma özelliğinden bahsetmek isteriz forum sitelerinde sık sık dile getirilen sorunlar arasında zaman zaman anahtarın aracı çalıştırmamasıdır bu sorunun çözümü iki şekilde olabilr birincisi kumandanızın pilinin bitmesi yada azalmasından kaynaklıdır ikincisi ise yüksek gerilim baz istasyonu trofo gibi manyetik alanlardan etkilenmesidir her iki durumda da yapılması gereken anahtarınız start stop butonuna en yakın yere koyarak otomobilinizi çalıştırmaktır. Çoğu insan oto anahtarı ile kumandasının ayrı ayrı olmasından ve çok yer kaplamasından şikayetcidir bunun çözümü asanlar anahtardadır hem zarif bir görüntü hemde kullanım kolaylığı için maltepe de bulunan işyerimize gelmeniz durumunda bu işlemi dakikalar içerisinde yapabiliriz.

Yeni bir bilgisayar yazılımı sayesinde anahtar ayrı kumanda ayarı olan kia otomobil anahtarlarınız aşıgıdaki resimdeki gibi tek bir kumanda da birleştirebiliyoruz artık bunun için araçınız ile birlikte gelmeniz yeterli olacaktır öncelikle anahtarınızın metal kısmını yani uçunu çekiyoruz daha sonra sizdeki kumanda bilgilerini kullanarak bilgisayar yazılımından yeni bir kumanda yapıyoruz hiç kumandanız olmasa bile yedek bir kumanda yapabiliyoruz fakat aracınızın mutlaka fabrika çıkışlı kumanda alıcısı olması gerek yada alarmınız var ise alarm kumandanız olamsı gerek sizeki kumandalar da hiç bozulmadan yedek olarak kullanmaya devam edebilirisiniz sizin sadece şuna karar vermeniz gerek yeni yapılacak olan kumandanın içerisine immobilizer yani çip koymak gerekecek bu iki şekilde olabilmekte birincisi eğer yedek anahtarınız var ise ondan çipi söküp yeni yaptırdığınız sustalı kumandanın içerisine koymak yada yeni bir çip yapmak kara sizin.
Bazı kia modelleri; Carens, Cee’d, Cerato, Clarus, Magentis, Opirus, Optima, Picanto, Pride, Pro Cee’d, Rio, Sephia, Shuma, Soul, sportage, sorento.

Kia Anahtarı

Kia Anahtarı

Kia Anahtarı

Kia Anahtarı

Hyundai Anahtar hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

Otomobil Anahtarı Yedek Yapımı

Otomobil Anahtarı Yedek Yapımı

Kia Anahtarı

Kia Anahtarı

Kia Anahtarı yedek kopyalama
Kia Anahtarı kumandası

Sizden Gelen Sorular - 39 Yorum
 1. serkan dedi ki:

  kia sportage start stoplu yedek anahtar 2012 model izmir

 2. Berrin dedi ki:

  Kia Rio sports 2014 model Sakarya yedek anahtarın fiyatı kaça mal olur acaba

 3. Faruk var dedi ki:

  2015 kia sportic starstoplu anahtar yerli ne kadar orjinal nekadar

 4. Sabri KIRCA dedi ki:

  2007 model kia cerato ex dizel anahtar. BOLU merkez

 5. Murat dedi ki:

  Kia Rio 2016 model anahtar fiyatı ne kadar

 6. Serkancan Uçar dedi ki:

  Kia picanto arac anahtari fiyati nedir?

 7. ihsan UÇAR dedi ki:

  2009 kia sportage uzaktan kumanda çoğaltma 1 adet ücreti nedir. Aracı getirmek gerekir mi? Yoksa sadece uzaktan kumandayı getirmek yeterli midir? Saygılarımla,

 8. Deniz Barut Kızılkaya dedi ki:

  Kia Rio 2013 yedek sustalı anahtar yapım fiyatı nedir,ve araç ya da anahtarı getirmek gerekiyor mu?

 9. mehmet ali aydin dedi ki:

  Kia sportage 2012 model eller serbest model yedek anahtar yapimi fiyati ogrenebilirmiyim iyi calismalar

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor