HEMEN ARAKONUM

Lincoln Anahtar

28.05.2016
97

Lincoln Anahtar

İlk olarak immobilizer sisteme sahip oto anahtarlarının çalışma şekline değinmek gerekir. Bu sayede çok daha verimli sonuçlar elde etmeniz mümkün hale gelecektir. İmmobilizer sistemi içeren bir aracın anahtarı ve kontağı özel yapıdadır. Kaputun alt kısmına gizlenen bir alanda ana ünitesi yer almakta olup anahtarın uyumsuzluğu durumunda motora yakıt gönderilmesini ya da ateşleme sistemlerinin bujileri tetiklemesini elektronik açıdan önlemektedir. Lincoln anahtar fiyatlarını ögrenmek için bizi arayın.

Lincoln Anahtarı Arızası

Yapılan bu işlemler sayesinde filmlerde dahi sıkça görülen düz kontak işlemi uygulanarak aracı yürütmek tamamen tarih olmuştur. Lincoln anahtar kumandasına sahip olarak bu dertlerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Lincoln kumanda Sorunları

Bu sistemin özel niteliklerde bir çip bulunduran anahtarı kontağa taktığınız zaman ana üniteden elektrik sinyali iletilerek manyetik bir alan oluşturulmaktadır. Böyle bir manyetik alana maruz kalan anahtar çipleri kendine entegre bobin aracılığıyla şarj edilip üstünde yer alan şifreli kodu da radyo frekansları ile ana ünitenin okuyucu alıcılarına iletmektedir.  anahtar tanıtma işlemlerinde de bu detaylar görülebilir.

Lincoln Anahtar Kartal

Alıcılar, kodun doğru bir şekilde gelmesi halinde motorun çalışmasına izin vermekte ve distribütör, marş motoru ve yakıt pompası tetiklenmektedir. Anahtarın kontağa takılmasından sonra çok kısa süreler içerisinde gerçekleşen işlem döngüsü anahtarın kontaktan çıkarılması halinde de devre dışı kalmamaktadır. Lincoln anahtar sustalı modellerinin bu anlamda sıkça kullanıldığını söylemek mümkündür.

Lincoln Anahtarı Sigorta

Anahtarı çıkardıktan 20 saniye kadar sonra tekrardan aracı çalıştırmak isterseniz eğer, immobilizer sistemi direkt olarak devreye girmeyecektir. Yani doğrudan motor çalışacaktır. 20 saniye süre dolduğunda da immobilizer sistemin sunduğu bütün güvenilir faktörler aktif hale gelecektir. Lincoln anahtar İstanbul hizmet kategorisi dâhilinde sizler de bu bilgileri edinebilir ve daha verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Lincoln Anahtarlık Kabı

Ayrıca immobilizer sisteme sahip oto anahtarlarının içerdiği pek çok özellik sizin de işinize yarayacak ve kolaylık sağlayacaktır. Aynı şekilde Lincoln anahtar kumanda kılıfı satın almak istediğinizde de sektör genelinde bulunan firmalarda neredeyse sayısız çeşit bulabilirsiniz.

Lincoln Anahtar

resimde görünen anahtarlardan birinine sizin anahtarlarınız kodlayabiliriz.

ETİKETLER:
Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor