HEMEN ARAKONUM

Linea Anahtarı

22.05.2014
1.186

Linea Anahtarı

Linea Anahtarı, Fiat firmasının binek otomobillerinden birisidir. Fiat Linea otomobilin motor gücü olarak iki modeli piyasada bulunmaktadır. Bunlardan ilki 1,4 Fire 77 HP olan düşük motor gücü olan Fiat Linea dir. Diğer Fiat Linea ise 1,3 MultiJet 95 HP dir. Yenilenen Fiat Linea iç dizaynında kumaş kalitesine özel bir önem göstermiştir. Kir itici özellikli kumaşlar sayesinde uzun süre kirlenmeden temiz kalan koltuklara kavuşan bir Fiat Linea ortaya çıkmış. Fiat bu teknolojiyi kimyasal bir koruyucu tabaka sayesinde elde etmiştir. Fiat Linea ülkemizde yedek parçalarının ve satış fiyatının uygun olması sebebiyle oldukça popüler olmuş bir araçtır. Bizim tavsiyemiz 95 HP olanının tercih edilmesidir.

Linea Anahtar Kabı

Fiat Linea anahtar kullanımına anlatacak olur isek B noktasına bastığınız zaman sustalı olan metal anahtarı ( A ile gösterilen metal kısım ) içe doğru kıvırarak yerine sokuyorsunuz ve Linea anahtar katlanıyor.  Fiat Linea kapılarını kilitlemek için kapalı asma kilit sembolüne basmanız yeterli olacaktır. Fiat Linea Anahtarı ile otomobilin kapılarını açmak için açık olan asma kilide bir kere basmanız yeterli olacaktır. Tüm bu işlemleri yaparken araca uzaktan kumandanın etkin olacağı kadar yakın olmanız gerekmektedir. İkinci el aldığınız Linea araçlarda yedek anahtar kontrolü yapmayı lütfen unutmayınız. Şirketimizde araç beynindeki ve sizin elinizdeki yedek anahtarlar karşılaştırılıp sizde olmayan anahtarlar Linea aracınızın beyninden silinmektedir.

Linea Anahtar Kayboldu

Firmamız Linea Anahtar kopyalama, Linea anahtarı yedekleme, Linea anahtarı tamiri ve tüm otomobillerin anahtarları ve anahtar sistemleri konusunda uzmandır. Tüm ofis çalışanlarımız ve teknisyenlerimiz ustalarımız gerekli tüm eğitimleri almışlardır. Firma olarak kaliteli hizmet ve kesin müşteri memnuniyetini odak alarak çalışmaktayız. Eğer yolda seyahat halinde iken Linea anahtarlarınızda bir problem oldu ise lütfen zaman kaybetmeden bizleri arayınız. Sizlere gezici teknik servis yol yardımı aracımızı gönderelim ve tüm Linea anahtar probleminizi en kısa sürede halledelim.

Firmamız Kadıköy, Maltepe, Bostancı, Kartal, Üsküdar, Ümraniye, Avrupa Yakası, Anadolu Yakası ve tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. Sizlerde kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız firmamızı arayınız.

Linea Anahtarı

Linea Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 13 Yorum
  1. Osman Demir dedi ki:

    2012 Linea Active Plus aracımın sadece kumandalı orjinal anahtarı mevcut yedek olarak yine aynı şekilde kumandalı anahtar maliyeti ne kadardır?
    Antalya/Kepez

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor