HEMEN ARAKONUM

megan 2 anahtar kart tamiri

megan 2 anahtar kart tamiri

bu araçların kronik sorunlarında olan megan 2 kart pilini değiştirin, megan 2 kart okunamadı problemlerinize çözüm buluyor anahtarlarınızı tamir ediyoruz. megan 2 anahtarları hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilmek için lütfen megan 2 anahtarı tıklayarak bu yazımızda okuyunuz.
bu kumanda ki arızalar; genelikle kapıları açıp aracı çalıştırmaması yada tam tersi olabilmektedir
çözümü; bu işin ehli olan bir ustaya yaptırmak eger siz açmayı denerseniz pres baskı olduğu için maket bıcağı ile keserken içerisindeki devreler kalıcı bir hasar verebilirsiniz.
pili değiştirin uyarısı; bu uyarı aldınız pilini değiştirdiniz fakat halen aynı hatayı almaya devam ediyorsunuz bunun sebebi kumandanızdaki arızadır kablosuz olarak kumanda araç ile iletişim sağladığından bu iletişimin sağlayan parcanın değişmesi ile bu problem çözülür.
MEGAN VE SCENİC KART OKUNAMADI YAZISI VE KARTLARININ ARIZALARI TAMİRİ VE YEDEK ANAHTAR YAPIMI HAKKINDA BİLGİLER VERİP DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞACAĞIZ.

Kart Okunamadı Arızası

Reno ( renault ) megan veya scenic kartları bir kredi kartını da biraz büyük aracı çalıştırmakta ve uzaktan kumanda ile açmak için kullanılıyoruz fakat yapı itibari ile biraz hasastır arka cepte taşımaktan kaynaklanan kırılımalar yada yüksekten düşmekten dolayı bozulmalar olabiliyor çoğu megan kart kullanıcısı bu durumdan müzdaripttir ama neyseki asanlar anahtarda çözümü var.

Kart pilini değiştirin uyarısı

Bu tip kartların iki türlü arızası mevcuttur birincisi aracı çalıştırıp kumandanın açmaması ikinciside uzaktan kumandanın açıp aracı çalıştırmamsıdır. megan kartlar vidalı olmayıp fabrikadan pres baskılı yapışık halde çıkmaktadır bu nedenle arızasının tamiri için açılması gerektiginde kart kesilerek açılır ve tekrar aynı kartın içerisine konulamamaktadır yeni bir megan kumanda kapının içerisine tamir edildikten sonra konulur. birinci arıza sebebi; megan araçlarda ekranda pili değiştirin uyarısı verir pili degiştirisiniz ama yine aynı yazı görürsünüz buda aracın sizin kartınızla arasındaki iletişiminin olmadığını gösterir kart açılır megan anten parcası değişir kumanda yeni bir kartın içerisine konularak işlem tamamlanır.

ikinci arıza sebebi; uzaktan kumandanın açmamasıdır bu arızada da kartınızın basma butonu switch buzulmuş olabilir bunlar yenileri ile değiştilir bir başka olasılıkta kumanda kartının içerisindeki devrelerden birinin yada bir kaçının arızalanması yada kopmasıdır bunlara bakılarak tamir yoluna gidilir yine tamir edildikten sonra yeni kapın içerisine konularak yapıştırılır.

Eger araç işyerimize uzak bir yerde ise ve çalıştıran başka anahtarı yok ise araçın başına bizim immobilizer cihazlarımız ve yeni bir megan kart anahtarı ile gidip yeni bir anahtar yapmamızı öneririz ve aracı çalıştırdıktan daha sonrada çalışmayan anahtarın arızalı olan yani eski anahtarınızın tamiri yapılabilir.
megan 2 kart okunamadı hatası çözümüde yine kartın içerisindeki araç ile kumanda arasında iletişimi sağlayan devrenin değişmesi ile problem çözlecektir bu işlemin aşamaları şöyledir eger istanbul anadolu yakasında iseniz araçınız ve kumandanız ile birlikte gelerek istanbul dışında iseniz kargo ile iletişimdeki adersimize göndermeniz durumunda aynı gün tamir edip göderiyoruz öncelikle kumandanız acılır arıza tespit edildikten sonra tamiri yapılır ve yeni bir dış kap kullanılarak kapatılır.

megan 2 anahtar kart tamiri

megan 2 anahtar kart tamiri

megan 2 anahtar kart tamiri
megan 2 anahtar kart tamiri
megan 2 anahtar kart tamiri
megan 2 anahtar kart tamiri
megan 2 anahtar kart tamiri

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor