HEMEN ARAKONUM

megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı

megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı

megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı bu araçların kronik sorunlarında olan megan 2 kart okunamadı problemlerinize çözüm buluyor anahtarlarınızı tamir ediyoruz.

megan 2 anahtarları hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilmek için lütfen megan 2 anahtarı tıklayarak bu yazımızı da okuyunuz.
bu kumanda ki arızalar; genelikle kapıları açıp aracı çalıştırmaması yada tam tersi olabilmektedir
çözümü; bu işin ehli olan bir ustaya yaptırmak eger siz açmayı denerseniz pres baskı olduğu için maket bıcağı ile keserken içerisindeki devreler kalıcı bir hasar verebilirsiniz.
pili değiştirin uyarısı; bu uyarı aldınız pilini değiştirdiniz fakat halen aynı hatayı almaya devam ediyorsunuz bunun sebebi kumandanız da ki arızadır kablosuz olarak kumanda araç ile iletişim sağladığından bu iletişimin sağlayan parçanın değişmesi ile bu problem çözülür.
MEGAN VE SCENİC KART OKUNAMADI YAZISI VE KARTLARININ ARIZALARI TAMİRİ VE YEDEK ANAHTAR YAPIMI HAKKINDA BİLGİLER VERİP DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞACAĞIZ.

Kart Okunamadı Arızası

Reno ( renault ) megan veya scenic kartları bir kredi kartın dan biraz büyük aracı çalıştırmakta ve uzaktan kumanda ile açmak için kullanılıyoruz fakat yapı itibari ile biraz hassastır arka cepte taşımaktan kaynaklanan kırılmalar yada yüksekten düşmekten dolayı bozulmalar olabiliyor çoğu megan kart kullanıcısı bu durumdan müzdaripdir ama neyse ki asanlar anahtarda çözümü var.

Bu tip kartların iki türlü arızası mevcuttur birincisi aracı çalıştırıp kumandanın açmaması ikincisi de uzaktan kumandanın açıp aracı çalıştırmaması dır. megan kartlar vidalı olmayıp fabrikadan pres baskılı yapışık halde çıkmaktadır bu nedenle arızasının tamiri için açılması gerektiğinde kart kesilerek açılır ve tekrar aynı kartın içerisine konulamamaktadır yeni bir megan kumanda kapının içerisine tamir edildikten sonra konulur. birinci arıza sebebi; megan araçlarda ekranda pili değiştirin uyarısı verir pili değiştirirsiniz ama yine aynı yazı görürsünüz buda aracın sizin kartınızla arasındaki iletişiminin olmadığını gösterir kart açılır megan anten parçası değişir kumanda yeni bir kartın içerisine konularak işlem tamamlanır.

ikinci arıza sebebi; uzaktan kumandanın açmamasıdır bu arızada da kartınızın basma butonu switch bozulmuş olabilir bunlar yenileri ile değiştirilir bir başka olasılıkta kumanda kartının içerisindeki devrelerden birinin yada bir kaçının arızalanması yada kopmasıdır bunlara bakılarak tamir yoluna gidilir yine tamir edildikten sonra yeni kapın içerisine konularak yapıştırılır.

Eger araç işyerimize uzak bir yerde ise ve çalıştıran başka anahtarı yok ise araçın başına bizim immobilizer cihazlarımız ve yeni bir megan kart anahtarı ile gidip yeni bir anahtar yapmamızı öneririz ve aracı çalıştırdıktan daha sonrada çalışmayan anahtarın arızalı olan yani eski anahtarınızın tamiri yapılabilir.
megan 2 kart okunamadı hatası çözümü de yine kartın içerisindeki araç ile kumanda arasında iletişimi sağlayan devrenin değişmesi ile problem çözülecektir bu işlemin aşamaları şöyledir eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz aracınız ve kumandanız ile birlikte gelerek İstanbul dışında iseniz kargo ile iletişimdeki adresimize göndermeniz durumunda aynı gün tamir edip gönderiyoruz öncelikle kumandanız açılır arıza tespit edildikten sonra tamiri yapılır ve yeni bir dış kap kullanılarak kapatılır.

megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı

megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı

megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı
megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı
megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı
megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı
megane 2 kart pilini değiştirin uyarısı

Sizden Gelen Sorular - 9 Yorum
 1. Erdem dedi ki:

  Hyundai accent era 1.5 crdi 2011model uzakyan kumandalı sustalı anahtar yaptırmak ıstıyorum fiyat ını ogrenmek ıstıyorum sıze zahmet

 2. serhat dedi ki:

  renault
  megane ıı
  2004
  sedan aut

 3. serhat dedi ki:

  renault
  aut
  2004
  kart kapıları açıyor ama arabayı çalıştırmıyor. kart okunmadı diyor.
  kartı size göndersem ne zaman tamir olur ve bana ulaşır ve tamir ücreti ne kadardır,ayrıca garantisi nekdar olur

 4. Mustafa A dedi ki:

  Megane 2 2004 dinamik. Kumanda pilim çok çabuk bitiyor neden

 5. zeki ortakci dedi ki:

  Merhaba
  Megan 2 2004 aut. kumanda birkac kere bastijdan sonra calisiyor bazen defalarca deniyorum.

  Kart pilini degiştirin uyatisida var.pili drgiştirdim yazi gitmedi.

  kumanda tamir maliyeti nekadar olur.

 6. caner aşkın dedi ki:

  Slm 2005 megane 2 aracın kart tüm işlevlerini yapıyor fakat ekranda kart pilini değiştirin uyarısı veriyor bize ne kadara mâl olur birde yedek kart yaptırmak istiyorum onun fiyatında yazarsanız sevinirim kocaelideyim kendimde grlebilirim kargoylada olabilir hayırlı isler

 7. HAsan sakin dedi ki:

  Megan 2 sportway /2006 model kart pili değiştir uyarısı hiç silinmiyor kütahya Emet kaça mal olur

 8. HAsan sakin dedi ki:

  2006 model megan 2 sportway kart pilini değiştirin uyarısı silmek içn ne yapmalıyım kütahyadan anahtarı göndersem kaç günde teslim edersiniz kaça mal olur ne kadar idare eder

 9. Özgür Şimşek dedi ki:

  Renault Scenic 2 2006 model aracım var İnegöl Bursa dan yazdım. Pil değiştir uyarısı veriyor araç pil degiştirdim devam ediyor ikaz.birde tuşlar uzakdan vazife yapmıyor.ve sağdaki 3.ncü tuş arka bagajı açmıyor ort masraf ne olur onuda belirtirseniz sevinirim.tşk.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor