} Oto Anahtarı - Oto Çilingir - Araba Anahtarı MITSUBISHI COLT ANAHTARI – Oto Anahtar | Araba Anahtarı | Oto Çilingir | Oto Anahtarcı
HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.

MITSUBISHI COLT ANAHTARI

08.10.2016
99

MITSUBISHI COLT ANAHTARI

Araba alırken yedek parça teminin kolay olması ve verilen servis imkânları da üzerinde düşünülmesi gereken konular arasında gelmelidir. Araç anahtarlı en kolay kaybolan eşyalar arasındadır. Güvenlik açısından da Mitsubishi Colt anahtarı kaybolması istenmeyen bir durumdur. Araç kaskosunu yaptırırken anahtar kaybolması durumda yedekleme imkânının kasko şartlarına eklenmiş olması önemli bir ayrıntıdır.

MITSUBISHI COLT ANAHTAR KABI

Arabamızın anahtarının içindeki çip sayesinde hırsızın düz kontak yapması halinde dahi araç çalışmaz. Araca binip anahtarı kontağa taktığımızda araba çalışır. Mitsubishi Colt anahtarı arıza yapması halinde en yakın teknik servisten destek almalısınız. Yedek anahtarınız varsa anahtarınızı kopyalatmaya giderken yanınıza ruhsatınızı almayı unutmayın. Anahtar yedekleme işi uygun donanımlı teknik serviste bir saat içerisinde yapılabilir.

MITSUBISHI COLT ANAHTAR KODLAMA

Kontağa anahtarı taktığımızda anahtarın içindeki çip beynine daha önce yüklenmiş bilgileri gönderir ve arabanın çalışmasını sağlar. Çip de yaşanacak bir arıza arabanın çalışmamasına neden olur. Bu durumda arabayı Mitsubishi Colt anahtarı yedek ile çalıştırabilirsiniz. Kontağı çevirdiğinizde araç çalışmıyorsa bunun nedeni çip arızası olabilir. Araba kumandanız aracın kapısını açıp kapatmıyorsa kontrol edeceğiniz ilk şey anahtarın pili olmalıdır. Pil uzun süredir bitmişse bazı araçlar kumandayı unutmuş olabilir. Bu durumda kumandayı araca tekrar tanıtmak gerekir.

MITSUBISHI COLT ANAHTAR PİL DEĞİŞTİRME

Anahtar üzerinde bulunan kırmızı ışığın yanıp sönmesi anahtarın pilinin zayıfladığını gösterir. Mitsubishi Colt anahtarı Maltepe ile bulunduğunuz yere en yakın teknik serviste aracınızın anahtar pilini değiştirtebilirsiniz. Anahtar pili değiştirmek oldukça kolay bir işlem gibi görünse de teknik donanımlı bir serviste yapılması tercih edilmelidir. Kumanda bozulması halinde buton arızası söz konusu olabilir. Bu tür arızalarda buton yerine lehimle tutturulabilir.

MITSUBISHI COLT ANAHTAR TANITMA

Araç anahtarında yaşadığınız herhangi bir sorunda yedek anahtarınız yardımıyla en yakın teknik servise gitmenizi öneririz. Araba anahtarınız kayıp ise işiniz oldukça zor demektir. Aracın kapıları kilitli ise önce kilitler açılacak, daha sonra beyin sökülerek yeni anahtar yapılması gereklidir. Mitsubishi Colt anahtarı araba da yaşanan çalıştırma sorunlarında kontrol edilmesi gereken ilk parçadır. Otomobilin kumanda kabı zarar görmüşse dış kabı yenisi ile değiştirebilirsiniz. Anahtarınıza dikkatli bakmak, yüksek yerlerden atmamak ve ağır malzemelerin altında kalmamasına özen göstermek uzun süre kullanmanıza olanak sağlayacaktır .

MITSUBISHI COLT ANAHTARI mitsubishi colt anahtari MITSUBISHI COLT ANAHTARI sustal anahtar

MITSUBISHI COLT ANAHTARI

Sizden Gelen Sorular - 1 YORUM
  1. Mevlüt akman dedi ki:

    Merhaba mitsubishi colt invite 2007 aracımı yeni aldım. Aldığım arkadaş kumanda pilinin bitik olduğunu, değiştirilmesi gerektiğini söyledi. Pili değiştirdim fakat yine çalışmadı. Kapıları Manuel açıp kapatıyorum.
    Ne yapmam gerekiyor.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat