HEMEN ARAKONUM

MITSUBISHI LANCER ANAHTARI

09.03.2017
116

MITSUBISHI LANCER ANAHTARI

İhtiyaç duyulduğu zamanlarda araba anahtarı kopyalama işlemi teknik donanımı yüksek bir serviste itina ile yapılabilir. Mitsubishi Lancer anahtarı yedeklemesi her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz bir sorundur. Aracın anahtarı tamamen kaybolmuşsa aracınıza yerinde müdahale edilerek orijinal anahtar kopyalanıp arabanıza kodlanabilir. Eskimiş ve bazen takılan anahtarlarınızı yenileyerek uzun süre kullanabilirsiniz. Arızalı, kumandalı veya kumandasız anahtarınız varsa tamirini yaptırarak çalışır hale getirmeniz mümkündür. Aracı açıp kapatmayan veya çalıştırmayan hafızası silinmiş anahtar veya kumandalarınızı aracına yeniden kodlatarak uzun süre kullanabilirsiniz.

 Mıtsubıshı Lancer Anahtarı Kabı

Anahtar yaptırmayı düşündüğünüz firmanın teknolojik donanımını, teknik alt yapısını, güvenilirliğini ve ciddiyetini araştırarak Mitsubishi Lancer anahtarı çözümü için yardım alabilirsiniz.  Tuş lastiklerinin içeri çökmesi ve bozulması ile arıza oluşturan anahtarlar tamir edilerek eski haline kavuşmaktadır. Sürekli elde dolaşan anahtarlar bazen çanta içinde ağırlığa maruz kalarak bazen de yüksekten düşme sonucu arızalanmaktadır. Çalışmayan ya da dış görünüşü bozulmuş anahtarlar tamir edilerek aracınızı aldığınız günkü kadar yeni olabilir.

Mıtsubıshı Lancer Anahtarı Kodlama

Birden fazla kişinin kullandığı araçlarda iki anahtarın yeterli gelmediği yoğun dönemler yaşanabilmektedir. Mitsubishi Lancer anahtarı Kartal seçeneği ile anahtar çoğaltabilir ve aracı kullanan herkese bir anahtar emanet edebilirsiniz. Böylece özellikle şirket araçlarında müsait olan aracı müsait olan şoförün alarak işini halletmesi çok daha kolay olacaktır. Kimsenin birbirine ihtiyaç duymadan işini halledebilmesi ile zaman kayıplarının önüne geçmiş olursunuz.

Mıtsubıshı Lancer Anahtarı Pil Değiştirme

Belli bir kullanımdan sonra araç anahtarlarının pili zayıflar ve ömür biter. Aracın pilinin zayıfladığı ilk olarak uzaktan açılmayan kapılardan anlaşılır. Böyle durumlarda Mitsubishi Lancer anahtarı pil değiştirme işlemi ile anahtarın tekrar eski işlevine kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Pili zayıflayan araç ile ilgili gerekli yenilemeyi yapmazsanız ileri de aracı da çalıştıramayabilirsiniz. Bu istenmeyen durum için eğer aracınızın anahtarı kapıları açmıyorsa en yakın teknik servise gitmenizi öneririz.

Mıtsubıshı Lancer Anahtarı Tanıtma

Aracınız anahtarını kaybettiğinizde bilgilerin aracın beyninden silinerek tüm işlevini yitirmesi sağlanabilir. Böylece eski anahtarı nerede kaybettiğinizin bir önemi kalmaz ya da anahtarı bulan bir kimsenin aracınız için tehlike arz etmeyeceğinden emin olursunuz. Bu tür bir durumda Mitsubishi Lancer anahtarı nerede yapılır diye araştırma yaptırarak karşılaşabileceğiniz farklı sorunlarında önüne geçmiş olursunuz. Aracı sizden başka kullanan varsa yedek anahtarı ile ortak kullanıma devam edebilirsiniz.

MITSUBISHI LANCER ANAHTARI

MITSUBISHI LANCER ANAHTARI

MITSUBISHI LANCER ANAHTARI

MITSUBISHI LANCER ANAHTARI

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor