HEMEN ARAKONUM

Nice Garaj Kumandası

Nice Garaj Kumandası

Nice Garaj Kumandası otopark, garaj, bariyer kumandaları çoğaltma yapılır kumanda pilleri yenileri ile değiştirilir Anadolu yakası Maltepe ilçesinde olan işletmemize gelmeniz yada şehir dışında iseniz bizim size göndereceğimiz akıllı kumandaları bizim tariflerimiz ile sizde kolayca tanıtabilirsiniz ayrıca sadece kendi kumandasına tanımlanabilen elero, nice, bft kumanda gibi kumandalarında orijinal vardır fakat bu kumandalar otopark kumandası ünitesine tanıtmaktadır. otopark kumandası geniş bir yelpazesi bu linke tıklayarak bulabilirsiniz. Farklı mekanlar da kolaylıklar sağlayan otomatik kapı ve kepenk sistemleri günlük yaşamda ister ticari, ister bireysel çok fazla konfor ve verim sağlamaktadır. Endüstriyel kepenkler, fabrika kapıları, garaj kapıları gibi alanlarda kurulan alıcılar sayesinde uzaktan kumanda ile kapılar açılıp-kapana bilmektedir. Nice garaj kumandası bu farklı mekanlarda kullanılan uzaktan kumandalar arasında yer almaktadır. 1999 yılında ülkemizde satışa sunulan marka giderek ürün çeşitliliğini artırmıştır. Dairesel yapısı ile estetik bir tarzı olan bu ürün modelleri arasında Vsu2.D, L, DM seçenekleri sayılabilmektedir. Bu uzaktan kumandaların genelinde 12 v pil kullanılmakta ve beslenme sistemi ile çalışmaktadır.

NİCE GARAJ KAPISI KUMANDASI

Çekiş mesafesine göre farklı Nice garaj kapısı kumandası çeşitleri bulunmaktadır. 300 metreye kadar çekim mesafesi bulunan yüksek özelliklerde kumandalar da bulunmakta, her model kendine özel bir kod sistemi ile çalışmaktadır. Genel olarak ilk satın alındığında paket içerisinde tanımlı olarak gelen kumandalar, yenilenme ve değişim durumlarında yeniden alıcılar ile arasında frekans uyumunun yapılması gereklidir.

NİCE GARAJ KUMANDASI SORUNLARI

Kumandanın üzerine herhangi bir sıvı döküldüğünde büyük ihtimalle çalışma düzenini tamamen çökertecektir. Bu nedenle Nice garaj kumandası Kartal seçeneklerinin bu tür etkilere maruz kalmasının önüne geçilmelidir. Pil kullanımları da en az iki yıl sürebilir, oluşan deformasyonlar bu sürenin azalmasının en büyük etkilerindendir. Pillerin belirli kodları bulunmakta; 23 ae, 2332 cr gibi seçenekler garaj kumandası olarak kullanılan modellerde kullanılabilir.

NİCE GARAJ KUMANDASI TANIMLANMASI

İki tip garaj kumandası bulunur. Bunlardan birisi üniteye kopyalanan kumandalar olmakta ve bu seçeneklerde belirli adımlar takip edilerek Nice garaj kumandası tanımlaması yapılmaktadır. Alman ya da İtalyan üretiminden gelen bu parçalar için alıcı beynine tanımlamalar yapılmalıdır. Diğer seçeneklerde ise akıllı kumandalar arasında kopyalama yapmak çok daha pratik olmaktadır. Kumandanın kenarındaki delikten ya da üzerindeki iki tuşu aynı anda basarak alıcı ile frekans açılır ve daha sonra kısa süreli tuşlara basarak alıcının yeni kumandayı tanıması sağlanmaktadır.

GARAJ BARİYER OTOPARK KUMANDALARI İLE İLGİ SIKCA SORULAN SORULAR

Soru: kumandamı nasıl kopyalatabilirim
Cevap: bu iki şekilde olabilmekte birincisi sadece üniteye yani alıcı beynine kopyalanan kumandalar dır bunlar genelde İtalyan yada alman menşeli ürünlerdir İstanbul dışında iseniz kargo ile gönderim yapıyoruz telefonda teknik destek ile size kumandanızı nasıl kodlaya-cağınızı söylüyoruz İstanbul da iseniz servis ücreti karşılığında biz de tanıtım yapabiliyoruz
İkinci tip kumandalar bizdeki akıllı kumandalar sayesinde kumandadan kumandaya kopyalama yapılan tiptir yanınızda çalışan bir kumanda ile iş yerimize gelerek yaptırabilir yada kargo ile size gönderdiğimiz kumandayı sizde kolayca tanıtım yapabilirsiniz.
Soru: kumandam bozuldu ne yapabilirim;
Cevap: eğer tamiri mümkün bir arıza ise işyerimize getirerek tamiratını yaptırabilir yada şehir dışında iseniz kargoyla gönderip arızasını tamir ettirebilirsiniz.
Soru: kumandam su aldı ne yapabilirim
Cevap: genelde sıvı teması olan kumandaların tamiri astarı yüzünden pahalıya geleceği için yenisi yaptırmanızı öneririz
Soru; kumandamın pili ne kadar zaman kullanabilirim pili size bulunur mu
Cevap; tüm kumanda pili çeşitleri bizde mevcuttur genelde 23ae 27a cr 2032 cr 2016 gibi kodlara sahip piller kumandaların içerisinde çıkmaktadır. Yaklaşık olarak kullanıma göre değişmekle birlikte 2 yıl gibi bir zaman kullanabilirsiniz pil kullanımında dikkat etmeniz geren bazı husularıda belirtelim yüksek ısılara ayni araç içerisinde bırakılmamalı ve sıvı ile temas ettirmelisiniz.

nice garaj kumandası smilo otopark bariyer kumandaları yedek kopyalama pili arıza tamiratı kodlama yapımı kartal Maltepe bostancı Kadıköy Anadolu yakası
nice garaj kumandası yedek fiyatları için bizi arayınız

Nice Garaj Kumandası

Nice Garaj Kumandası

nice garaj kumandası

nice garaj kumandası

nice garaj kumandası

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. Çağlar dedi ki:

    Yukarıdaki resimde olan nice kumandadan aldım. Çalışan bir kumandadan yararlanıp kopyalamak istiyorum ama bunun için ne bir video nede net bir anlatımınız var!!!

  2. ALİ AKKUŞ dedi ki:

    1-reno megan 2007 model dizel otomobil kumandası
    2- garaj kapısı için nice anahtar

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor