HEMEN ARAKONUM

Nissan Navara Anahtar

24.08.2015
122

Nissan Navara Anahtar

İnsanlar hayatlarında gerekli maddi imkânları sağladıkları zaman araba sahibi olurlar. Araçlarınızı açmak, kapamak ve çalıştırmak için araba anahtarına ihtiyaç duyulmaktadır. Nissan navara anahtarı kumandalı ve metalik uç ile bütünleştirilmiş anahtarlara sahip olursunuz. Her anahtar sadece bir arabanın işlevi için kullanılmaktadır. Araba ile anahtar arasında bulunan frekanslar araba da anahtarla yapılacak işlemleri aktif hale getirmektedir. İmmobilizer cip sayesinde araba anahtarınızı kaybetmeniz halinde direk arabanın bu cip sayesinde yetkililer tarafından çalıştırılabilir.

NİSSAN NAVARA ANAHTAR KABI

Nissan navara model arabaların anahtarları kumanda kasası ve kumandalı anahtar kabından oluşur. Orijinal olarak üretilen kumanda kabı iki tuştan oluşmaktadır. Tuş lastiklerinin içeri göçmesi, hasar görüp yırtılmasından sonra anahtar kaplarının değiştirilmesi mümkündür. Nissan navara anahtar fiyatı hakkında teknik servisten bilgi alabilirsiniz. Ama sadece anahtarınızın kumanda kabının değiştirecekseniz bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Araba anahtarınızın kodlanması için farklı ücret sadece anahtar kabın değiştirilmesi için cüzzi bir montaj ücreti alınır.

NİSSAN NAVARA ANAHTAR KODLAMA

Araba anahtarlarını kullandığımızda her eşya da olduğu gibi araba anahtarları da zaman ilerledikçe yıpranma, kırılma ya da hasar görme gibi çeşitli Nissan navara anahtar problemi ile karşılaşılmaktadır. Araba anahtarlarının çalışmaması ya da kaybolması durumunda yetkili servisle görüşülerek ruhsat sahibinin izni ile anahtarın kopyalanması sağlanır. Ama kopyalama işlemi yapılırken arabada bulunana immobilize cip ve frekansların doğru aktarılmasına gerekir. Aksi durumda arabanın çalıştırılmasında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

NİSSAN NAVARA ANAHTAR PİL DEĞİŞTİRME

Nissan navara anahtarı maltepe teknik servisine ulaşım sağlandığın da sizlere her sorunda yardımcı olacak profesyonel elemanlarla çalışma sağlanmaktadır. Zaman içerisinde anahtarların çalışmaması gibi olumsuzlukla karşılaşılmaktadır. Bunda akla gelen ilk durum kumada pilinin bitmiş olmasıdır. Pilin değiştirilmesi oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. İstenilen yerde değiştirilir. Doğru pilin takılmasını sağlamak yeterlidir.

NİSSAN NAVARA ANAHTAR TANITMA

Araba anahtarlarının kullanımların bir aksilikle karşılaşıldığın da hemen teknik servisle görüşme sağlanarak yardım istenebilir. Kısa zamanda yanınıza gelerek arabanızın çalıştırılmasını sağlayabilir. Nissan Navara anahtar tanıtma sistemlerinin doğru yapılması gerekir. Frekansların yanlış aktarılması anahtarınızın çalışmamasına sebep olabilir. Doğru ve güvenilir bir sürüş için teknik servislerden yardım almanız önerilir.

Nissan Navara Anahtar

Nissan Navara Anahtar

Nissan X-Trail Anahtar

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor