} Oto Anahtarı - Oto Çilingir - Araba Anahtarı Nissan X-Trail Anahtar – Oto Anahtar | Araba Anahtarı | Oto Çilingir | Oto Anahtarcı
HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.

Nissan X-Trail Anahtar

28.05.2016
116

Nissan X-Trail Anahtar

Siz kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla yazılan ve önemle belirtilen detayları kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Oto anahtarlar ve kumandalarıyla beraber immobilizer konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Nissan X-Trail anahtar fiyatını araştırarak sizler de bu modellere sahip olabilirsiniz. Ayrıca immobilizer konusunda bilgi sahibi olunması kullanım açısından da önem taşımaktadır.

Nissan X-Trail kumanda Kodlama

Oto anahtarlarıyla otomobilin kontak bölümünde yer alan bir anten aracılığıyla immobilizer beyni olarak belirtilen elektronikbir kutuyla anahtarın içinde yer alan çipin bilgi alışverişinden ibarettir. İmmobilizer yabancı menşei bir sözcüktür. Ancak Türkçe dilindeki tam karşılığı mevcut değildir. Nissan X-Trail anahtar tamir işlemleri dâhilinde çipli motor kilidi ya da çipli oto anahtarı gibi terimler kullanılmaktadır.

Nissan X-Trail Anahtarlık

Söz konusu olan bu sistem, birden fazla ülkede otomobillerde zorunlu bir yaygınlaşma göstermesi oto hırsızlığı olaylarını %75 oranında azaltmış durumdadır. Peki, Nissan X-Trail anahtar kumandalarda yer alan immobilizer sistemi ne işe yaramaktadır? Aracın anahtarının içerisinde yer alan çip sayesinde hırsızların düz kontak yapması durumunda bile aracınızın çalınmasını engellemektedir.

Nissan X-Trail İmmobilizer Anahtar

Daha önceki zamanlardan da belirtildiği gibi otomobile binip kontağa anahtar takıldığı zaman belirli aşamalar görülecektir. Kontağa anahtar takıldığında sırasıyla şu aşamalar gerçekleşmektedir; öncelikle anahtarın içinde yer alan çip, immobilizer beynine önceden yüklenmiş olan bilgileri iletmektedir. Nissan X-Trail anahtar arıza durumu görülürse eğer ya da çipsiz bir anahtarla kontak çevrilirse otomobilin marşı dönecektir. Ancak beyin, çipi tanımadığından dolayı araç çalışmayacaktır.

Nissan X-Trail Anahtarı Maltepe

Bütün bu işlemler saniyenin 10’da 1’i kadar bir zaman içerisinde gerçekleşecektir. Nissan X-Trail anahtar pil değişimi işlemlerinde de aynı şekilde gerekli bilgiler söz konusudur. Bu bilgilere sahip olarak kullanımınızı da kolaylaştırabilirsiniz.

Nissan X-Trail Anahtar Tamiri

Tüm bu bilgilerin yanı sıra aracınızın anahtarı ve kumandasıyla alakalı herhangi bir sorun yaşıyorsanız eğer kesinlikle profesyonel kaynaklardan yardım almalısınız. Nissan X-Trail anahtar sigorta alternatiflerini de değerlendirerek tüm bu imkânlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik yapılabilecek işlemler de son derece uygun maliyetler içerdiği için ekonomik fayda sağlayacaktır.

Nissan Anahtarı nissan x-trail anahtar Nissan X-Trail Anahtar nissan qaskai anahtar

Nissan Anahtarı

Nissan X-Trail Anahtar nissan x-trail anahtar Nissan X-Trail Anahtar nisaan qaskai anahtar

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
 1. ahmet bayrak dedi ki:

  nıssan xtreal 2005 model araç kumandam bozuk yenı anahtarlık almak sıtıyorum

 2. Mehmet YAVUZ dedi ki:

  Nissan x-trail 2006
  2.0 Elegance
  Başiskele/KOCAELİ

  Yeni anahtar fiyatını öğrenmek istiyorum,
  4 rakamlı orijinal anahtar kodu mevcut.
  Teşekkür ederim.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat