HEMEN ARAKONUM

Opel Anahtar

Opel Anahtar

Opel Anahtar İnsanlar araba aldıkları zaman çalınma kaybetme ya da bozulma gibi çeşitli nedenlerle karşılaşmamak adına yedek anahtar almaları önerilmektedir. Opel anahtar için yedek anahtar yaptırmak istediğiniz zaman direk teknik servisten bu yardım alabilirsiniz. Ya da aracınızı başkasından satın aldınız ve yedek anahtarı almayı unuttuysanız her açı düşünülerek eski araç sahibinde olan anahtarım tüm hafızalarını silme gibi bir işlem yapılabilir. Böylece hiçbir mağduriyet yaşamamış olursunuz.

Opel Anahtar opel anahtar Opel Anahtar opel astar k smart anahtar

Opel Astra Anahtar

OPEL ANAHTAR KABI

Opal anahtarlarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri de kumanda kabını yıpranması ve delinmesidir. Bu çok sıkıntılı bir sorun değildir. Sadece on dakika için de yeni bir kap takılarak kumanya yeni bir görünümü verebilirsiniz.  Teknik servisler tarafından Opel anahtarı çözümü için çeşitli öneriler sunulmaktadır. Her hangi bir sorunla karşılaşmadan önce anahtarınızın yedeğini yaptırarak kendinizi oluşabilecek sorunlara karşı korumuş olursunuz.

Opel Anahtarları opel anahtar Opel Anahtar opel astra yedek anahtar

OPEL ANAHTAR KODLAMA

Eski tip anahtar kafasında kumanda olan modellerin cepte taşınması her zaman sorun teşkil eder. Ayrıca estetik durmamaktadır. Günümüzde Opel anahtarlarının kumandalı olarak sustalı şeklinde yapılması da mümkündür. Bu konu da Opel anahtar Anadolu yakasında bulunan oto anahtarcı  yardım alabilirsiniz. Sizlere yapılan sustalı anahtar sayesinde daha kolay bir taşıma ve estetik bir görünüm sizlerle buluşmaktadır. Bunun yanı sıra anahtarların çevrilmesi durumunda doru olarak kodlanmış olmasına dikkat edilmesi gerekir.Opel Anahtar opel anahtar Opel Anahtar opel corsa mervia anahtar

OPEL ANAHTAR PİL DEĞİŞTİRME

Sustalı kumanda anahtar modellerinin kullanımı her ne kadar kolay olsa da zamanla çeşitli sorunlarla karşılaşılmaktadır. Opel kumada pilinin bitmesi en çok karşılaşılan sorunlardan biridir. Ama bu sorunda çok kolay bir şekilde halledilmektedir. Araçla ilgili kafanıza takılan her sorunu Maltepe oto anahtar da halledebilirsiniz.Opel Vectra Anahtar opel anahtar Opel Anahtar opel astar k anahtar

OPEL ANAHTAR TANITMA

Araba anahtarların zaman içerisinde bozulduğu da arabanızın açılması ve çalıştırılması gibi işlemleri gerçekleştirilememektedir. Bu yüzden teknik servis yardımıyla anahtarların tamiri ya da yenilenmesi sağlanabilir. Anahtarlarda en kötü durum anahtarlarınızı kaybolmasıdır. Bu durumda da otomobil anahtarcı sına ulaşım sağlayarak anahtarımı kaybettim demeniz halinde kısa zamanda elinizde olacaktır. Uzman elemanlarla yapılan çalışmada araba içersin de bulunana özel çip sayesinde araçların çalıştırılması sağlanır. Bizim tarafız dan kaybolan anahtarın hafızası silinerek kullanılmaz hale gelmesi sağlanır. Böylelikle araba sahipleri herhangi bir mağduriyet yaşamazlar.

Opel Anahtarı opel anahtar Opel Anahtar opel astar h sustal  anahtar

Opel Astra Anahtar opel anahtar Opel Anahtar opel astra b yedek anahtar

Sizden Gelen Sorular - 67 Yorum
 1. Deniz demir dedi ki:

  Opel astra h 2008 yedek anahtarı istiyorum fiyat nedir acaba

 2. Kerim CAN dedi ki:

  2015 model Opel astra 1.6 dizel BATMAN/MERKEZ
  ARACIMIN YEDEK ANANTARINI KAYBETTİM FİYAT ALABİLİRMİYİM

 3. Emrah dedi ki:

  Opel
  Corsa 1.2
  2005
  İstanbul Kartal
  Merhaba,
  Aracımın anahtarını salladığım da kapıları açıyor yada kilitliyor.Anahtarın onarımı mümkün mü yada yenisinin fiyatı ne kadardır.

 4. mehmet emin küdem dedi ki:

  Adana sarıçam
  Opel combo 2005 yedek anahtar cıkarma.

 5. HÜSAMİ GÜLSEVER dedi ki:

  astra classic 2006 model galiba g kasA

 6. HÜSAMİ GÜLSEVER dedi ki:

  astra classic
  2006
  g kasa galiba
  hacbak

 7. HÜSAMİ GÜLSEVER dedi ki:

  yeni anahtari ne kadara yapılır (anahtari araba okumuyor)

 8. alper dedi ki:

  2005 model opel corsa c kasa
  sivas merkez.
  kumada yapma ücret ne kadar

 9. ADEM dedi ki:

  Opel astra sedan 2008 model 1.3 dizel yedek anahtar
  Kumandalı fiyatı?
  Kumandasız fiyatı?
  Yakutiye Erzurum

 10. Akın dedi ki:

  Merhaba. opel corsa d sustalı anahtar kabı fiyat nedir. Kahramanmaraş’a kargo yapabiliyor musunuz?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat