HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Opel Anahtarı

Anasayfa » Opel Anahtarı

Opel Anahtarı

Opel Anahtarı kayıp ettiniz yada alırken tek anahtar olarak aldınız içiniz hiç rahat değil yapacağınız tek bir şey var güvenliğiniz en üst seviyede tutan asanlar anahtara gelmek hem yedek bir anahtar yaparak hemde daha önce sisteme kayıtlı aracınız aldığınız kişide kalan anahtarı hafızadan silyoruz tüm bunlar sizin gözünüzün önünde gerçekleşiyor servislerdeki gibi bekleme salonu da değil aracın yan koltuğundan yapılan tüm işlemleri görebiliyorsunuz. opel kumandaların da ki sık karşılaşılan sorunlardan biri ise kumanda kabının yıpranması delinmesi dir sadece 10 dakikada kumandanız yenisi gibi yapabiliyoruz. Eğer kumandanız aracınızı açmıyorsa bunun çözümü de bizim için çok kolay. Eski tip altta resimde de göreceğiniz üzere eski kasa opeller de anahtarın kafasında kumandalı olan modeller kullanıcılarına oldukça rahatsızlık vermekte hem zor taşınması cebinizde yer kaplaması hem de estetikten uzak görüntüsü canınızı sıkmasın bu tip kumandalı anahtarlarınız sustalı olarak yapabiliyoruz bunun için önümüzde iki seçenek var birincisi tüm opel anahtarları için geçerli olmamakla beraber mevcut anahtarınızı sustalı ya çevirmek yani sizdeki kumanda devresini kullanarak bizdeki yeni sustalı çevirme aparıtının içerisine koymaktır ikinci seçeneğimiz ise bizdeki dolu sustalı kumandalara yeni bir anahtar yapmaktır bu seçenekte sizdeki anahtarlar da yedekte kalabiliyor. Opel araç kullanıcıları galeriler yada rent a car oto kiralama şirketleri bizler çoğu zaman Opel anahtarlarının tamamen kayıp olmasında kaynaklana sorunlar dan gelirler bizde araç İstanbul Anadolu yakasında nerede olursa olsun aracın yanına mobil aracımız ile gelip tamamen kayıp oto anahtarınızın yapıyoruz.

Bazı opel modelleri; Adam, Agila, Ascona, Astra, Calibra, Cascada, Corsa, GT (Roadster), Insignia, Kadett, Manta, Meriva, Omega, Rekord, Senator, inSigna, Tigra, Vectra, , AstraVan, Combo, Movano, Sintra, Sintra, Vivaro.

Opel Anahtarı

Opel Anahtarı

Opel Anahtarı yedek

Sizden Gelen Sorular - 326 Yorum
 1. Mustafa dedi ki:

  Opel astra 2003 comfort

 2. Eşref Çıngıl dedi ki:

  İnsignia 2011 yıpranmış ve yeni istiyorum 1 ad

 3. Hasan zelka dedi ki:

  Opel astra j 2013 turbo spor anahtar fiyatını öğrenmek istiyorum

 4. Mehmet dedi ki:

  Opel corsa 2009 Tekirdağ Çerkezköy aracımın anahtarını kaybettim anahtar yaptırmak istiyorum kumandalı yaptırmak istiyorum ne kadar yaparsınız

 5. Gürel ÖZDEŞ dedi ki:

  opel astra 2016 model j kasa orjinal kumandası (yedek olanı değil) düzce akçakoca fiyat alabılırmıyım.

 6. Ersoy Ulusoy dedi ki:

  Opel astra sedan 2016 yedek anahtarı sustalı anahtara çevirme

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: