HEMEN ARAKONUM

Opel Astra Anahtar

29.08.2015
166

Opel Astra Anahtar

Araba sahibi olmak insanların hayatlarında çeşitli kolaylıkla getirmektedir. Arabaların çalıştırılması ve açılıp kapanmasını sağlayan anahtarlar oldukça önemli parçalardır. Günümüzde Opel Astra anahtarları herhangi bir yıpranma, zedelenme ya da kaybolma durumlarında direk bizden yardım alınarak kolayca sorunun çözülmesini sağlarlar. Anahtar ve arabalarda kullanılan cip ve frekansların aynı olması gerekir. Aksi durumda anahtarlar arabayı çalıştırmaz bu yüzden anahtarların yenilenmesi durumunda bu ayrıntıya dikkat edilir. Firmaya kayıtlı olan her arabanın sahip olacağı sadece bir tane frekans kodu olabilir. Bu yüzden anahtar yedekleme ya da yenisini çıkartmak isteyen kişiler araç ruhsatları ile gelerek başvuru sağlamalıdır.

Opel Astra Anahtar Kılıfı

Opel Astra anahtarlarının kumandalı ve sustalı olarak iki modelle karşı karşıya kalmaktayız. Kumandalı modeller her zaman daha kullanışlı olmaktadır. Ama zaman içerisinde anahtarların tuşlarında yıpranma işlem göremem gibi pek çok sorunla karşılaşılır. Bu durumda OpelAstra anahtar kılıfının değiştirilmesi sağlanmalıdır. Bu konuda internet sitemizden modeli seçerek satın alabilirsiniz. Boş olan anahtar kabına kendi anahtar kabınızın elektronik devrelerini taşıyarak kendinize yepyeni bir anahtar elde edebilirsiniz. Ama bu konuda herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız uzmandan yardım almanızda fayda vardır.

Opel Astra Anahtar Tamiri

Araba anahtarlarının zaman içerisinde yıpranması, kaybolması, hasar görme ve daha akla gelebilecek pek çok sorunla karşılaşılarak anahtarlarınız işlemez hale gelebilir. Bu durumda hemen size en yakın olan Opel Astra anahtar tamiri yapan asanlar anahtardan yardım alarak anahtarların yenilenmesini sağlayarak kaldığınız keyifli yolculuğa kısa zamanda devam edebilirsiniz. Anahtarların kaybolması durumunda ise arabalara bulunana cip sistemi sayesinde aracınız çalıştırılır. Bizim tarafımızdan da anahtarınızı yarım saat içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Ama anahtarlar arasında kodlama yapılırken frekansların doğru olarak kodlanması gerekir.

Opel Astra Anahtar Arızası

Arabanızla ilgili başınıza gelebilecek herhangi bir sorunda akla direk arabaların yedek anahtarları gelmektedir. Özellikle araba kumandanızın pili bitmesi halinde direk yedek anahtarların kullanıldığı görülür. Oysaki anahtarın pilinin değiştirilmesi oldukça kolaydır. Herhangi bir durumda zor durumda kalmak istemeyen kişiler Opel Astra anahtar çoğaltma işlemini yaptırmaların da fayda vardır. Böylece sorunlardan kurtularak kendinizi güvence altına almış olursunuz.

OPEL ASTRA ANAHTAR TANITMA

Anahtarlarınızı kaybolması hoş bir durum değildir. Bu durumda sizlere tek yardımcı olabilecek kişi oto anahtarcınızdır. Kaybolma, kırılma gibi durumlar göz önüne alınarak Opel Astra anahtar yedekleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi durumda yaptırdığınız anahtarı kullanabilirsiniz.

Opel Mokka Anahtar

Opel Vectra Anahtar

Opel Astra Anahtar

Opel Astra Anahtar

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. Mehmet Küçükönder dedi ki:

    Opel Astra 2001, Sarıyer-İstanbul
    Yedek anahtarın uzaktan kumandası çalışmıyor. Anahtarın tamir fiyatı ile yeni bir anahtar yaptırmanın fiyatlarını öğrenebilirmiyim?
    Saygılar

  2. Alper dedi ki:

    Opel astra 2001 g kasa anahtar kontağı kapatınca zor çıkıyor takılı kalıyor. Birde yedek anahtar istiyorum sustalı uzaktan kumandalı nasıl olacak

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor