HEMEN ARAKONUM

Opel Vectra Anahtar

29.08.2015
220

OPEL VECTRA ANAHTAR

Araba anahtarları çeşitli işlemleri yapabilmeniz için sahip olmanız gereken bir eşyadır. Araba anahtarına sahip olmasan aracı çalıştıramaz hatta açamazsınız. Bu yüzden anahtarların hasar görmemesi kırılmaması ve kaybolmaması için gerekli özenin gösterilmesi gerekir. Opel vectra anahtar günümüzde kumandalı ve kumanda ucunda metalik uç şeklinde iki adet modelle bizi karşılamaktadır. Araba anahtarlarınızın yedeklenmesin de sizlere en büyük yardımı teknik servislerimiz yapacaklardır. Hatta anahtarını kaybetmiş olan kişiler için kaybolan anahtarın hafızasının silinmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Her anahtarın bir cip sistemine sahip olması bu açıdan önemlidir.

Opel Vectra Anahtar Kabı

Opel vectra anahtar kaplarının sustalı ya da mekanik uçlu olarak üretildiğini biliyoruz. Ama sadece kumanda şeklinde olması her zaman daha kolay bir taşıma ve estetik bir görünüş sağlamaktadır. Opel vectra anahtar sorunlarından biri de kapların zamanla yıpranması, yırtılması ve zedelenmesidir. Bu konu da sizlere yetkili servisler anında yardımcı olacaklar ve on dakika içinde yeni bir kaba kavuşmuş olacaksınız. Genel olarak üç tuşlu olarak üretilen anahtar modellerinde açma, kapama ve bagaj açma tuşları bulunmaktadır.

Opel Vectra Anahtar Kodlama

Opel vectra anahtarları diğer araba marka anahtarları gibi zaman içerisinde çeşitli sorunlarla sizleri karşılar. Bu sorunlar arasında yırtılma, tuşların basmaması, kaybolma ve kırılma gibi çeşitli nedenleri sayabiliriz. Anahtarların yenisi çıkarılacaksa Opel vectra kumanda kodlama işleminin doğru yapılması gerekir. Çünkü her arabanın sahip olduğu bir kod ve frekans vardır. Bunların doğru tanımlanması araçların kolaylıkla çalıştırılmasını sağlayacaktır.

Opel Vectra Anahtar pil Değiştirme

Araba anahtarlarının çoğu kumandalı sistemle açılıp kapanmaktadır. Bu sistem ise pille çalışmaktadır. Pillerinde bir ömrü olduğu için zaman içerisinde bitebilir. Ama bu çok büyük bir sorun değildir. Opel Vectra anahtar Maltepe bu konuda sizlere yardımcı olacak kısa zamanda kumandanın tekrar kullanımda olmasını sağlayacaklardır. Pil değiştikten sonra güvenli yolculuğunuza keyifle devam edebileceksiniz.

Opel Vectra Anahtarı Tanıtma

Arabaların en önemli aksesuarı anahtarlardır. Bu konu da yaşanılacak tüm aksiliklerin düşünülerek kolay çözümler bulunarak sorunların kısa zamanda ortadan kaldırılması sağlanır. Özellikle Opel vectra anahtar otomobillerin çalışmasında en etkili araçtır. Anahtarların bozulmasın da tamirlerin uzman kişiler tarafında yapılması sağlanır. Opel Vectra Anahtar

Sizden Gelen Sorular - 6 Yorum
 1. Fatih dedi ki:

  Opel vectra b kasa 2000 model CDx anahtar kodlama

 2. umit temur dedi ki:

  opel vectra
  98
  b kasa
  anahtari tanitamiyorum.yedek anahtarla uzaktan ac kapa yapiyor.pil denedim cipi denedim calisiyor .Fakat tanitma tapamadik .tardimci olurmusunuz.nuhtemelen devresinde bisey olurmu

 3. Ramazan dedi ki:

  Merhaba öncedendesizden yardım istemiştim ben bilecikte ikamet esiyorum opel 2004 vectra c kasa arabam var anahtarlarda sorun var sizden sustalı delphi marka kumanda istesem ne kadar acaba ücreti ayrıca ben oraya gelmem sıkıntı siz bana kumandayı yollsanız burda kodlatabilirim Yardımlarınızı bekliyorum.

 4. Serkan dedi ki:

  Opel vetra c ısparta merkez anahtar kapıyı açmıyor uzun basınca camı açıyor bu sayede aracı çalıştırıyorum. Ayrıca araç yürür durumda sinyal vermiyor nedeni sizce nedir

 5. KADİR dedi ki:

  OPEL VECTRA B 1998 MODEL CD . MODELİDİR . ARACIMA KONTAK YAPTIRMAK İSTİYORUM . FİYAT NEDİR ?

 6. fatih poyraz dedi ki:

  opel vectra c kasa 2005

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor