HEMEN ARAKONUM

Oto Anahtar

Oto Anahtar

Oto Anahtar Araçların kapılarının açılmasını ve çalışmasını sağlayan aracı satın alırken verilen parçadır. Araç anahtarının da değişik versiyonları mevcuttur. Önceleri üretilen oto anahtarı basit iki tarafı çel tikli şekilde üretilmekteydi. Fakat günümüzde bu teknoloji öyle ilerle diki oto anahtarı sadece kapı açıp motoru çalıştırmakla yetinmeyip aracın elektronik aksamlarının kontrolleri de sağlanmaktadır.

Bu yeni modellere sadece aracın anahtarı değil alarm sistemleri de sığdırılmış şekilde üretilmektedir. Bu teknolojinin başlangıcı uzaktan merkezi sistem ile üretilen oto anahtarı ile olmuştur. Başka araçlarda devreye girmemesi için özel olarak kodlarla anahtar hafızasına kodlanması geçmiş dönemlerde büyük bir heyecan yaratmıştı. Klasik oto anahtarlarının neredeyse hiç kullanılmadığı günümüzde yerini son teknoloji ürünü oto anahtarı almıştır. Üstelik kompakt şekilde üretilen anahtarlar katlanarak kolay taşıma imkanı da sağlamaktadır. Aynı zamanda son güvenlik sistemleri ile donatılmış anahtarlarda günümüzde çalıntı ve hırsızlık gibi durumları ortadan kaldırmıştır.

Oto Anahtar Çeşitleri

Oto anahtar çeşitleri genel olarak 3 şekilde gruplandırılır. Bunlardan ilki klasik otomobil anahtarlarıdır. 1996 yılından itibaren bu anahtarlar neredeyse hiç üretilmeyerek tarihe karıştı demek doğru olacaktır. Diğer model ise kumandalı oto anahtarlardır. Hala günümüzde kullanılan bu anahtarların üst segmenti olarak teknolojik donanımları yüksek olan sustalı olarak adlandırılan kumandalı oto anahtarları üretilmektedir.  Bu oto anahtarları koltuk ısı, ayar gibi birçok fonksiyona sahip anahtarıdır. Aynı zamanda android özellikli cep telefonları ile kontrol edilme imkanı sunarlar.

 • Düz anahtar(klasik)
 • Sustalı kumanda
 • immobilizer

  Oto Anahtar maltepe

  oto anahtarcı Maltepe

Düz anahtar günümüzde yok denecek kadar az olsa da hala kullanılan otomobil modelleri elbette mümkündür. En üst segment olarak üretilen immobilizer oto anahtarları çalınma ve düz kontak gibi zararlı oluşumların hepsini engelleyen anahtar sistemdir. Araba anahtarı firmamızda son teknoloji ürünü anahtarın bile yedekleri yapıldığı gibi kayıp edilmesi durumlarında yeniden çıkarılmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vererek mağduriyetlerinizi ortadan kaldırmaktayız. Bilinmesi gereken en önemli konu ise kopyalama işlemi yaptıracağınız zaman aracın ruhsatı ile firmamıza getirmenizdir. Bu şekilde güvenli bir ortam sağlandıktan sonra oto anahtar kopyalama işlemini yapmaktayız. İşinde uzman yıllardır bu konuda tecrübe sahibi firma olmamızdan dolayı tüm müşterilerimizden olumlu yorumlar alarak her geçen gün yenilenen oto anahtar teknolojisini takip etmekteyiz.

Oto Anahtar

Oto Anahtar

Oto Anahtar Olarak hangi Markalara Çalışmaktayız

Oto anahtar olarak neredeyse tüm markaların anahtarının yedeklerini yapmaktayız. Üstelik anahtarınızın kayıp olduğu durumlarda aracınıza asla zarar vermeden büyük bir dikkatle kapısını açmaktayız. Oto anahtar olarak genellikle çalıştığımız markalar;

land rover evoque anahtari

land rover evoque anahtari

 • Alfa Romeo
 • Audi
 • BMW
 • Mercedes
 • Chery
 • Chevrolet
 • Citröen
 • Dacia
 • Daewoo
 • Atlatmak
 • emir
 • Ford
 • GMC
 • Honda
 • Ḥ Unda
 • Hyundai
 • Kia
 • Land Rover
 • Mazda
 • Mitsubishi
 • Nissan
 • Opel
 • Peugeot
 • Renault
 • Oturma yeri
 • Skoda
 • Ssangyong
 • Subaru
 • Toyota
 • Volkswagen

Yukarıdaki marka ve birçok modellerin oto yedek anahtar, çilingir arıza ve tamir gibi işlerini yapmaktayız. Marka ve modeller işlem süresinde etkili olmaktadır. Yedek anahtar kopyalama süresi ortalama 1-2 saati bulmaktadır.

Oto Anahtar

Oto Anahtar

Oto Anahtar Kaybolduğunda Ne yapılmalı?

Otomobillerle olan her olumsuz durum can sıkıcıdır. Fakat anahtarın kaybolması gece uykuları kaçıracak düzeydedir. Çoğu iş yerlerinde akraba ev ziyaretlerinde kaybedilebiliyor çoğu zaman ise araç içinde unutmak ya da çantadan anahtarın alınması hırsızlığa davetiye çıkarmaktadır. Anahtarın ya da yedek anahtarın kaybedilmesi durumlarında kasko şirketiniz ile görüşerek bu duruma çözüm aramaktır. Kasko şirketinin yardımcı olmadığı durumlarda ise bizlere başvurarak eski anahtarı hafızadan silerek yeni anahtar yaptırmak en güvenilir yöntemdir.

Aracı çalıştıracak anahtarların hepsinin kaybolması durumda sizlere yeni anahtarlar vermekteyiz. Çalıntı veya kaybolma durumlarında vakit kaybetmeden çözüm bulmak en mantıklı olan durumdur. Çalıntı veya kayıp edilen anahtarın bulunması durumunda yeni anahtar çıkardıysanız eski anahtarın yada kumandanın işe yaramadığını görebilirsiniz. Bu durumda yeni anahtarınızı kullanabilir veya eskisinin yeniden özel bir kodlama ile kullanabilirsiniz.

Oto Anahtar

bmw f10 – f30 anahtarı

Oto Anahtarımı Kaybettim Yeniden Çıkarabilir miyim?

Oto anahtarınızı kaybetmeniz durumda yenisini çıkarabilirsiniz. Öncelikle araç ruhsatı ile gelmeniz gereklidir. Hukuki sorunluluktan dolayı ruhsat ve ruhsat sahibinin olması gereklidir. Yapmanız gereken ilk şey aracın yedek anahtarı yok ise bunu mutlaka yaptırmanız ve güvenilir bir yerde saklamanız dır. Ana anahtarın kaybedilmesi durumlarında yedek anahtar zamanında işinizi görecektir. Fakat yedek anahtar bulunmadığı durumlarda aracın kapısı çilingir ile açılmak zorunda kalmaktadır. Bilgisayarlı son teknoloji ekipman ve programlar ile her türlü oto anahtarı çeşidi yeniden yapılmakta ve kopyalanmak tadır.

Güven içinde yeni anahtarınıza sahip olabileceğiniz yegane adres olarak tek telefonla gereken bilgileri alabilirsiniz. Araç anahtarları da en az evimizin, kasalarınızın anahtarları kadar özel ve kıymetlidir. Üstelik oto anahtarı çıkarmak için servislerde uzun süreli beklemeler olmaktadır. Kayıp olan, yedek alma, arızalı veya kumandaların eskimesi durumda ruhsatınız ile bizlere başvurmanız durumunda en kısa sürede tüm işlemleri yaparak yeni anahtar ve kumandalarımızı sizlere teslim etmekteyiz. Özellikle İmmobilizer anahtarların yedeklenmesi ve yeniden çıkarılması farklı yöntemlere dayanır. Dünyanın en gözde markaları ve mühendisleri iş birliği ile geliştirilen bu kumanda türü birçok güvenlik önlemini de içerisinde barındırmaktadır. Bu tarz anahtarların da kopyalanması mümkündür.

Fiat Anahtarı

Fiat Anahtarı

Özel programlar ve araca ait fabrika bilgileri ile kopyalama yapılmaktadır. Firmamız titizlikle çalışarak aracınızın anahtarını sizlere temin etmektedir. Bazı hususlara dikkat ederek aracın sizin olmanız durumunda bu işlemler yapılmaktadır. Araç sahibi dışında kimsenin bu işlemini yerine getirmiyoruz. Önceleri araç anahtarının yeniden çıkarılması ve kopyalanması sadece servislerde yapılmakta ve bazı modellerde günlerce süren işlemlere tabi tutulmaktaydı.

Oto anahtar ile ilgili her türlü soruna çözüm bulan firmamızda sizlerde artık aracınızın kumanda anahtarı ile kara kara düşünmeye son vererek oldukça kısa sürede çözüm bulunmaktasınız. Anahtar kaybolması günümüz yaşam koşullarında devamlı unutkan ve panik içinde koşturmaca da gerçekleşmektedir. Özellikle tatillerde deniz şortlarının içinde unutulması veya tatil alanlarında kaybolması gibi birçok sorunla karşı karşıya gelinmektedir. Arızalanma durumunda bizlere ulaşarak kargo transferi içinde sorunu çözüp sizlere aynı gün kargo lama suretiyle sorunlarınızı da çözmekteyiz. Her marka ve model aracın çilingir, anahtar kopyalama, çipli anahtar, hafıza resetleme gibi birçok soruna profesyonel çözümler sunmaktayız.

Oto Anahtarı Çalındığında Yapılması Gerekenler

Oto anahtarı çalınması bir araç sahibinin başına gelebilecek en kötü durumlardan bir tanesidir. Öncelikle aracın güvenliği söz konusu olduğu için oldukça tedirgin olunur. Bu durumda en kısa sürede yetkili personellerimize ulaşarak kapı kilit şifre çözümlemesi yaptırmanız gerekir. Bundan sonra anahtar diş izi değiştirilir. Beyin kodlarını değiştirerek çalıntı anahtarı devre dışı kalmasını sağlamaktayız. Sizlere iki yeni anahtar vererek eski orijinal oto anahtar gibi kullanmanız sağlanır. İkinci el araç aldınız ve yedek anahtar verilemedi ise aynı yöntemle kilitleri değiştirmeniz araç güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Araç sahiplerine büyük bir tedirginlik yaşatan anahtar çalınması, kaybolması ve arızalanması gibi durumları kısa sürede uzman personel desteği ile çözümlemekteyiz. Uzun yıllardır bu alanda hizmet vererek tüm müşterilerimiz tarafından hep olumlu sonuçlar almaktayız. Sizlerde bu tarz durumlarla karşılaştığınızda panik yapmadan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bu sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Chevrolet Anahtar

Chevrolet Cruze Anahtarı

Oto Anahtar Fiyatları

Oto anahtar fiyatları birçok açıdan farklılık gösterir. Anahtar yedekleme işleminin ücreti ayrıyken, yeni anahtar çıkarmanın fiyatları farklıdır. Aynı zamanda aracın marka ve modellerinde kullanılan özel programlar ücretli çalıştığı için resetleme gibi işlemlerde de farklı ücretler uygulanır. En doğru bilgiyi aracınızın model ve markasını söyleyerek hangi anahtar türünü kullandığınızı açıklayarak daha doğru fiyat alabilirsiniz. Her anahtarda farklı işlemler yapıldığında farklı fiyatlandırma yapılabilir. Oto anahtarlar aracın kapısını açarak motorun çalışmasını sağlayan parçadır. Günümüzdeki anahtarlarda elektronik akşamların birçoğunun kontrolü de sağlayan özel bir sistem mevcuttur.

Her geçen gün gelişen otomotiv teknolojisi ile araç anahtarı da farklı sistemlerle üretilmektedir. Bu durumda bizler sizlere en son teknoloji ile hizmet vermekteyiz. Bu gelişen teknolojiye ayak uydurarak anahtar kopyalama ve yeniden çıkarma işlemlerini yapmaktayız. Oto anahtar ile aracınızın yeni anahtarlarını yaptırabilirsiniz. Özellikle ikinci el araç alırken anahtarlarını mutlaka değiştirmek gerek ektedir. Araç hırsızlıklarında en fazla görülen durum da tam olarak budur. Yeni teknolojiler hırsızlık gibi durumlar için özel sistemler geliştirmiş olsa da anahtar ele geçirildiği zaman aracı çalmak oldukça kolay olur. Yeni sistem anahtarlarda ters kontak yapmak imkansızdır. Bu tarz anahtarların da tamir ve yeniden çıkarılması gibi durumlar kısa sürede firmamız tarafından halledilmektedir.

En basit sorun olan pil değiştirme işlemini bile yapmaktayız. Kart anahtar siste minede el atarak bu tarz durumlarda da kalıcı ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Oto anahtar sektöründe önde gelen firmalardan oluşumuzdan dolayı güven konusunda sorun yaşamadan en uygun fiyatlara size hizmet vermekteyiz. İstanbul’un her semtinde hizmet veren firmamız ulaşım uzaklığına göre değişen sürelerde hizmet verir. İstanbul gibi araç sayısının oldukça fazla olduğu ilimizde her geçen kayıp ve çalıntı anahtar durumu ile başvuranların sayısı oldukça fazla olmaktadır. Bu durumda sizlerde böyle bir şanssızlık ile karşılaştığınızda ilk işiniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak acil çözümler bulmanızdır.

Oto Hırsızlık Durumları

Otomobil hırsızlıkların bir kısmı oto anahtar ile ilgili olsa da farklı durumlarda da çalınma olayları görülmektedir. Bu durumlar;

 • Eski model araçlarda anahtar uydurmak ve farklı aletler ile kapının açılarak ters kontak yapmak suretiyle çalınması
 • Yeni modellerde ise depo bagaj kapısı gibi yerlerin açılarak anahtar yuvasına uygun anahtar yapılması ile olan hırsızlıklar
 • Anahtarın bir yerlerde unutulması durumlarında oluşan hırsızlık olayları
 • Otoparklara, servislere ve benzin istasyonlarına uzun süreli araç bırakırken anahtarında bırakılması durumlarında anahtar kopyalama durumları ile çalınma olayları
 • Oto Pazar ve galerilerde müşteri olduğunu söyleyerek deneme amacı ile araçları kaçırmaları
 • Bedel ödemeden sahte kimlik ile satışı alınarak kişiyi oylamak suretiyle aracın çalınması

  bmw yedek anahtarı

  Bmw Anahtarı

Yeni oto anahtarında hırsızlıklar için birçok koruyucu sistem bulunması yüksek model araç tercihlerini doğurmaktadır. Oto anahtar sorunlarınız da kalıcı ve uzman çözümleri sunarak sizlere yardımcı olmaktayız. Farklı iller için farklı hizmetlerimiz kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Rolling sistemine ait kumandaların kodlanması oldukça zordur. Bu sorun için özel olarak üretilmiş kumandalar sayesinde problemler çözümlenmektedir. 1990 yıllarından sonra motosiklet ve araçlarda kullanılan çip kontak ile araç kontak tanıma sistemi geliştirilmiştir.

Aracınızı çalıştıracağınız tek anahtarınız var ise kaybolma ve immobilizer arızasında işler karışacaktır. Alınacak küçük tedbirler ile ileride yaşanacak daha büyük sorunların önü kesilmiş olur. Bazı model araçların kumandaları çok çabuk yıpranır ve yıpranmadan dolayı nem ve su alması korozyon oluşmasına ve arızalanmaya neden olur. Bu durum daha maliyetli bir iştir. Bunun önüne geçmek için kumanda kabını değiştirerek daha az maliyetle sorunu çözmüş olursunuz. Aynı zamanda büyük anahtar taşımak istemeyenler için anahtar ve kumanda birleştirilmek suretiyle sustalı ya çevrilir.

Birde kart sistemi ile çalışan araçlar vardır bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli konu arka cepte taşınmamasıdır. Arka cepte kartın kırılma durumu ortaya çıkmaktadır. Kırılma durumunda kart okunamadı pili değiştiriniz gibi uyarılar verir anahtar. Pil değiştirilme halinde hala aynı yazı çıkmaya devam ediyorsa bu hataların tamiri elbette mümkündür. Presleme yöntemi ile çıkarılarak yeni bir kumanda kabına konularak bu sorun giderilir. Küçük önlemler ve yedek anahtarlar alındığı takdirde aracımız bizi yarı yolda bırakmaz.

Anahtarınız ister klasik tip isterse son sistem olsun her türlü anahtarın değişimleri, tamiratları ve kopyalanmaları titizlikle yapılmaktadır. Oto anahtar konusunda artık içiniz rahat olsun. Oto anahtarında lider firma olarak her türlü sorununuza çözüm üretmekteyiz. Gözümüzden bile sakındığımız araçlarımızın güvenliği için özellikle ikinci el araç ise anahtarınızı değiştirerek oluşabilecek hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı korumuş olursunuz.

Audi Anahtarı

Audi Smart Anahtarı

İstanbul Oto Anahtar İle Güvende Kalın!

İstanbul’da hizmet veren firmamızda sizde oto anahtar konusundaki tüm sorunlarınızı güven içinde çözüme ulaştırın. Sektöründe lider firma olmamızdan dolayı bizlere sonsuz güvenebilir sorunlarınızı çözümlerken samimiyetimizi anlayabilirsiniz. Acil durumlarda ise iletişim alanımızdan cep numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul’un her ilçe ve semtine hizmet vermekteyiz. Oto anahtar kaybetmeniz durumunda bizlere ulaşarak aracın yanına kadar gelerek çözümleme ve çilingir işlemleri ile aracınızın kapısını açmaktayız. Sizlerde var olan bu durumdan çözüme ulaşmak için sitemizin soru cevap alanında çözüm arayabilir yada telefon ile bilgi alabilirsiniz. Bir yakınınıza ait aracın anahtarının kopyalanması için ruhsat sahibi kişinin ruhsat ve fotokopisi ile firmamıza gelmesi ile mümkündür.

Ruhsat fotokopisinin üzerine izni olduğuna dair imza ve yazısının yanında kimlik ve telefon ile teyit işlemi yaptıktan sonra kopyalama işlemi yapmaktayız. Bu kadar detay sizlerin araç güvenliği için oldukça önemlidir. İstanbul ili içerinde iseniz gezici servisimiz ile sorununuzu halletmekteyiz. İl dışında iseniz oto elektrikçisine vereceğimiz talimatlar doğrultusunda bize göndereceğiniz parçalar ile işlem yaparak kargo ile tekrar sizlere ulaştırmaktayız. Fiyatlar aracın model, marka ve yılına göre değişmektedir. İmmoblizer iptali yapmamaktayız. Bunu ancak elektronik beyin ile ilgilenen firmalar yapmaktadırlar.

OTO ANAHTARIMI NASIL YAPTIRABİLİRİM

Kopyalama işlemimiz bazı Japon markaları hariç anahtardan anahtara yapılmamaktadır. Aracın obd girişinden cihazlarımız ile girilmek suretiyle kopyalama işlemi yapılmaktadır. Bu yöntem dolandırıcılık ve hırsızlık gibi olayların yaşanmaması için alınmış bir önlemdir. Aracınızın anahtarının tamamen kayıp olması durumlarında 24 saat arayabilirsiniz.citroen c4 anahtar

Oto anahtar tamiratı yeniden çıkarılması ve yedeklenmesi durumlarının hepsini tam profesyonel personel ve son sistem teknoloji programları ile yapılmaktadır. İstanbul oto anahtar ile güven içinde kalın.

Oto anahtarları iki çeşittir bunlardan ilki kumandalı diğeri ise kumandasız dır. Her ikisinde de çip vardır kumanda kapının açılmasını sağlar çip çalınmaya karşı önlemdir. Bazı müşterilerimizde kumandasız anahtarın çipsiz olduğunu düşünür bu yanlıştır. Anahtar kumandalı olsun yada olmasın içerisinde çip mutlaka vardır. Aynı zamanda aracın anahtarı ve orijinal kumandası birleştirilmesi de yapılmaktadır. Bun konuda detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçmelisiniz. İstanbul’da en iyi oto anahtar firması olarak güven içinde yolculuklar yapmanızı sağlayan anahtarınızın her türlü sorununda yanınızda olmaya çalışıyoruz. Sizlerin desteği ile her geçen gün büyüyen firmamıza güvenmekte haklısınız.

Sıkça sorulan Sorular ve cevapları

İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilir misiniz?
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
sıkça sorulan sorular ;Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilir miyim?
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimlik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir.
sıkça sorulan sorular ; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilir miyim?
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
sıkça sorulan sorular ;otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilir miyim?Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir ücret karşılığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz ücret almamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.

KAYIP ANAHTAR SORULARI

otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar?
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinelerimiz ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beynine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikçisine sizden istediğimiz bazı parçaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargo gönderimi yapıyoruz tabi ki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sizden Gelen Sorular - 177 Yorum
 1. Yalçın Önol dedi ki:

  Range Rover Sport 3.0 Tdv6 2010 yedek anahtar.

 2. Ahmet Cihad tokat dedi ki:

  Dacia duster 2020 comfort aktif ve yedek anahtarına hiç bir zarar ve kayıp vermeden yeni baştan renaultun son model sustalı anahtarından yaptırmak istiyorum bu mümkün müdür ve ücreti ne kadardır

 3. Özgür dedi ki:

  2011 toyota auris sustalı anahtat fıyatı ne olur

 4. Ahmet dedi ki:

  2014 model VW CC yedek anahtar için fiyat paylaşırmısınız

 5. Bulent dedi ki:

  Renault 2015 hb kartli anahtar kopyalanacak fiyati nedir acaba

 6. Serhat erzincan dedi ki:

  Vw jetta 2011 yeni kasa
  Yedek anahtarım yok o sebepten yaptırmak istiyorum herhangi bir kaybolmaya karşı fiyat nedir birde
  Yedek anahtar kullanımında herhangi bir hata oluyormu kapı açma alarm çalıştırma sürüş camları otomatik kapama açma bagaj açma vs gibi orjinalde olan şeylerden herhangi birinde sorun oluyormu

 7. Murat kouncu dedi ki:

  Captiva 2011 model kumandalı anktar fiyatını oğrenebilirmiyim

 8. SERDAR TEMEL dedi ki:

  peugeot 206 sedan 2009 . yedek anahtar kumandasız düz olandan

 9. Mehmet korkmaz dedi ki:

  Fiat Palio 2000 model 1.6 hb mevcut anahtar ve alarm kumandası var ben bu ikisini tek parça olmasını istiyorum

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor