} Oto Anahtarı - Oto Çilingir - Araba Anahtarı Oto Anahtarcı – Oto Anahtar | Araba Anahtarı | Oto Çilingir | Oto Anahtarcı
HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.

Oto Anahtarcı

OTO ANAHTARCI

Otomobil sektörü hızla gelişen ve buna bağlı kolların da her gün büyümesiyle ayrı bir sektör yarattığı bir  gerçektir. Bugün yüzlerce markanın yüzlerce çeşit model arabaları durmadan yenilenmekte ve araçlar artık teknolojinin de gelişmesiyle hayallerimizin ötesine geçmiştir.  Kullandığımız otomobillerin artık yedek parçalarına ulaşmak ta servis ve açılan mağazalar ile oldukça kolaylaşmıştır. Arabamız da yaşayabileceğimiz aksiliklerin biri de anahtarımızı kaybetmek veya suya düşürmek olabilir.Veya immobilizer anahtarınız aracınızın beynini okumuyor olabilir. Yolda kalmış olabilir , aracınız çalışmıyor olabilir. Aksiliğin ne zaman geleceğini bilemeyiz. Bu konuda oto anahtar üreten , kopyalayan bir çok Oto Anahtarcı da mevcuttur. Artık teknolojinin gelişmesiyle aracınız hangi marka hangi model olursa olsun bu firmaların uzman çilingirleri sayesinde bu durumdan kolayca kurtulabilirsiniz. Standart oto anahtarlarının yanında artık üretilen bir çok araç immobilizer cipli anahtar ile sunulmaktadır. Bu sistem tamamen araç hırsızlarına karşı aracınızın çalınmaması için tasarlanmıştır. Sistem elektronik birçok yazılım tarafından desteklendiğinden otomatik olarak  aracın elektronik  ve yakıt sistemini kilitler ve böylece düz kontak yöntemi ile çalışmasını da engeller.  Her markanın modeline göre bu sistemler değişiklik gösterebilir. Bu şekilde cipli bir anahtar sistemine sahipseniz mutlaka yedeğini yani oto anahtarınızı kopyasını yaptırmanızda yarar vardır. Otomobil anahtarı cipleri , anahtarınızı denize ve suya düşürmeniz halinde aracın beynini okumayabilir. Sıvı teması bilindiği gibi tüm elektronik ürünlerde arızalara neden olabilir. Yada bazı sert darbe veya ezilmelerden de anahtarın içindeki cip zarar görebilir dolayısı ile yine aracınızın beynini okumama riski olabilir. Aracınız için oto anahtarınızın yedeğini bulundurmanız o nedenle çok önemlidir. Herhangi bir aksilik durumunda yedek anahtarınız ile güvenle bu sorunu halledebilirsiniz. Otomobil anahtarı tamircileri bu konularda sizlere hizmet verirler. Oto anahtarınızın yedeklemesini veya kopyalamasını yaptırdığınız iş yerlerinin güvenli olduğundan emin olunuz. araç anahtarı yapmak , oto anahtarı kopyalamak , oto anahtarı yedeklemek bu nedenle çok önemli ve hassas bir konudur. İkinci el araç alırken de yedek anahtarlarını mutlaka aldığınız kişiden istemeniz sizin için yararlı olabilir.

OTO ÇİLİNGİR

Geçtiğimiz günlerde bir meslektaşım aradı Oto çilingir olarak gittiği Ford marka bir aracın kapısını açmakta zorlandığını söyledi sadece dakikalar içerisinde maymuncuk ile açtım alet çalışır kol övünürmüş yine başaka bir meslektaşım emniyetin işlerini yapıyor fakat çalıntı bir aracı otoparka çekiyorlar Audi marka aracın kapılarını açamamış benden yardım istedi hemen gittim yine bir kaç dakika içerisinde yüksek güvenlikli tuzaklı kilit sistemine sahip bu aracı açtık polisin yaptığı aramalarda araçtan silah çıktı bizde vatandaşlık görevimizi yapmanın vermiş olduğu haklı gurur ile mesaimize devam ettik. Biz oto araba çilingirler oldukça garip olaylar ile karşılaşmaktayız bir müşteri aradı arabanın anahtarını evde evin anahtarını da araçta unutmuş her ikisinde kilitli aracını açtık. Diğer yazılarımızda da belirttiğimiz gibi ister otomobil olsun ister ev anahtarlarınız olsun mutlaka zor durumlar ile karşılaşmamak için yedek yaptırmanızı öneririz tabi ki bu işlem her köşe başındaki anahtarcıya yapılması her zaman uygun olamayabilir biz asanlar anahtar olarak 20 yıllık tecrübe ile bu işi tam profesyonel olarak yapmaktayız size bulunduğun il yada ilçede kökleşmiş bu işi ikinci yada üçüncü iş olarak değil asıl işi olarak yapan oto anahtarcıları na yaptırın.

Oto Anahtarcı oto anahtarcı Oto Anahtarcı skoda ko aq anahtar

Oto Anahtarcı

Otomobil Anahtarı Yedek Yapımı oto anahtarcı Oto Anahtarcı porsche cayenne Anahtar

Otomobil Anahtarı Yedek Yapımı

immobilizer anahtar oto anahtarcı Oto Anahtarcı nissan qaskai anahtar

Oto Anahtarcı

oto anahtarcı oto anahtarcı Oto Anahtarcı honda crv anahtar

oto anahtarcı

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı Oto Anahtarcı toyota corolla ak ll anahtar

Toyota Anahtarı

Mercedes Anahtar oto anahtarcı Oto Anahtarcı mercedes smart anahtar

Mercedes Anahtar

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat