HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.

oto anahtarcı maltepe

oto anahtarcı maltepe

belediye binası karşındaki yerimizde 20 yıllık tecrübe ile otomobil yedek anahtarı kopyalama, kumanda tamiri, kumanda kopyalama, garaj bariyer, otopark kumandaları çoğaltma, araç kumanda kabları, motosiklet anahtarları, arızalı kumanda tamiri gibi tüm sorunlarınıza çözüm buluyoruz bir telefon kadar uzağınızdayız.

Sıkca sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir üçret karşlığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz üçret alamamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beyinine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parcaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabiki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasızdır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp göderiyoruz.
Kumanda kabı
Otomobil kullanıcılarının başını ağrıtan sorunlardan biride oto anahtarı kumandasının yıpranması, kırılması yada susta mekanizmasının bozulmasıdır neyseki asanlar anahtar olarak yeni bir anahtar yaptırmanıza gerek kalmadan sitemizden online satın alalacağınız kumanda kablarını sadece eski kumandanızdaki elektronik devreyi ve çipini aktararak size kolayca montaj yapabilirsiniz ( her model için gecerli değildir) yada istanbul matepedeki adresimize gerelek cüzzi montaj üçretleri ile yaptırabilirsiniz. Bize sıkca sorulan sorular arasında otomobil kumandalarının kablarının yani dış plastik aksamının orjinal olup olmadığıdır bu soruya şöyle cevap verebiliriz hiç bir otomobil markası kumandaların yedek parçalarını veya susta mekanizmaleını ayrı olarak satmazlar sadece koble anahtar sipariş verebilisiniz bu tabiki büyük maliyettir çünkü kırılan bozulan anahatar kasalarını atmanızı yeni bir kumandalı anahtar yaptırmanızı söylereler bu tip kumanda kablarını sadece oto anahtarcılar da tam uyum sağlanyan ve kullanışlı olarak bulabilirsiniz. Yukarıda yazdığımız gibi her kumanda kabını siz montajını yapamazsınız çünkü bazı kumanda kablarınun uçundaki metal anahtar kısmınıda anahtar makinasında çektirmek işletmek gerekir mesela toyota corolla araçlarda olduğu gibi bu nedenle mutlaka bir oto anahtarcısına uğramalısınız oto anahtarcıları bu işi profesyonel olarak yaparlar kumandanızın arızası varsa siviçleri bozulmuş ise yada pili bitmiş ise veya pilin uzun süreli bitik durumda kalmış ise tamir ederler kumandanız tamir edilse bile çalışmayabilir bu durumda da kumandayı aracınıza kodlama tanıtma işleminide yaparlar. Eğer kumandanız sıvı aldıysa genelik yaz aylarında denize yada havuza anahtar ile birlikte girildiğinde yaşanan bu sorunun çözümü oldukça zordur heleki tuzlu su bu durumda yapılacak ilk iş kumandanın pilini sökmek ve hemen açık halde kurumaya bırakmaktır daha sonrasında korozyunu önlemek için selülozik tiner de bekletip sonrasında fırca ile temizlemektir iyice kuruduktan sonra montajını yapmak eğer çalışıyorsa şanslısınız çalışmıyorsa yapılacak çok birşey olamayabilir.

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe mercedes smart anahtar

oto anahtarcı maltepe

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe toyota corolla ak ll anahtar

Toyota Anahtarı

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe audi rs anahtar

oto anahtarcı maltepe

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe ford kuga smart anahtar

Fiat Egea Anahtarı oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe Fiat Egea Anahtar

Fiat Egea Anahtarı

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe nissan qaskai anahtar

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe honda crv anahtar

citroen c4 anahtar oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe Pejo Citr en Anahtar

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe bmw ak ll anahtar

bmw akıllı anahtar

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe bmw anahtar fiyat

Bmw Anahtarı

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe bmw f10 anahtar

bmw f10 – f30 anahtarı

oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe ford focus fieasta cmax smax anahtar

Ford Focus, Fieasta, Cmax, Smax Anahtarı

bmw yedek anahtarı oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe bmw yedek anahtar

Bmw Anahtarı

Chevrolet Anahtar oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe Chevrolet Cruze Anahtar

Chevrolet Cruze Anahtarı

Dodge Anahtarı oto anahtarcı maltepe oto anahtarcı maltepe Chryslerdodge jeep anahtar smart

Dodge Anahtarı

oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe
oto anahtarcı maltepe

Sizden Gelen Sorular - 4 Yorum
 1. mustafa dedi ki:

  Elimde golf 7 anahtari var benim aracimda 2000 model polo bu anahtari aracima kodlayabilirmisiniz

  1. Asanlar Anahtar Elektroteknik dedi ki:

   mustafa bey mail ile bu sorunuz cevaplandı iyi günler

 2. Ali dedi ki:

  Opel astar cd 2001

 3. Orhan dedi ki:

  Yeni bir immobilizer aldık. Kumandalı anahtarlarimiz yok fitat listenuz var mi? Alabilir miyiz. Sizine çalışabilir miyiz?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat