HEMEN ARAKONUM

Oto Anahtarcı

Oto Anahtarcı

Olarak İstanbul’un Anadolu yakası semtlerinde hizmet vermekteyiz. Araba Anahtarcısı olarak hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Oto anahtarlarının arızalı olması, çalışmaması veya kayıp olması gibi durumlarda oto anahtar hizmetimiz ile sizlere hızlı şekilde işlemleri yapmaktayız. Otomobil anahtarcı olarak onlarca çeşit markanın anahtarını yedekleyerek yeni anahtarları teslim etmekteyiz. Araç teknolojisinin her geçen gün ilerlemesi araç anahtarı yapmayı da zorlaştırmaktadır. Asanlar Anahtar olarak çilingir, immobilizer, otopark kumandası, sustalı kumanda değişimi gibi birçok işlemi yapmaktayız.

Oto Anahtarcı Ne İş Yapar?

Oto anahtarcı ne iş yapar işinin ehli, hızlı ve pratik tecrübeli bir oto anahtarcı anahtara dair her soruna çözüm bulabilir. Günün her saatinde ulaşabilir acil sorunlarınız için çözüm bulabilirsiniz. Hem tamir konusunda hemde yeniden anahtar yapma konusunda yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile sizlere her konuda yardımcı olmaktayız. Maltepe Araç Anahtarcısı olarak çilingir hizmeti de vermekteyiz. Çilingir hizmetimiz sadece otomobil değil motosiklet anahtarı konusunda oldukça tecrübeliyiz. İstanbul Anadolu yakasının en hızlı oto anahtar hizmetini vermemizden dolayı asla zaman kaybetmeden yeni anahtarlarınıza sahip olabilirsiniz. Oto anahtarlarınızı kaybettiyseniz panik yapmayın Asanlar Araba Anahtarcısı olarak 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Artık aracınızın kumandası arıza verdiği zaman yolda kalmaya son. Sizlerde artık oto anahtarcı hizmetimiz ile sorunsuz, garantili ve güvenilir olarak oto anahtara dair tüm sorunlarınızı çözmekteyiz. Oto anahtarcı ne iş yapar;

 • Oto çilingir hizmeti
 • Anahtar chip kontrolü
 • Anahtar kopyalama
 • Anahtar kodlama
 • Maymuncuk hazırlama
 • Kapalı kilit açma
 • Anahtar tamir ve bakımları
 • Kumanda şifreleri değişimi
 • Güvenlik önlemleri alma
 • Gereken durumlarda bilirkişilik yapar

Oto Anahtarcı İşlemlerinde Kullanılan Ekipmanlar

Oto anahtarcı hizmetlerimizde birçok ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu gereçler ile her türlü aracın kilitleri yapılırken kapalı kapılarında açılması da sağlanır. Son teknoloji araçların kapılarını açmak oldukça zordur. Bu araçların kapılarını araca asla zarar vermeden oldukça hızlı şekilde kapı kilitlerini açmaktayız. Bu işlemler için kullanılan bazı gereçler;

 • Anahtar makinası
 • Chip dedektörü
 • İşlenmemiş anahtarlar
 • Maymuncuk takımı
 • Özel programlar
 • Şifreleme programları

Yukarıda yazılı olan ve daha fazla araç ve gereç ile oto anahtar sorunlarını çözüme ulaştırmaktayız. Oldukça dikkat isteyen bir meslek olduğundan dolayı oto anahtarcı seçimlerinde dikkatli olmak gerekir. Gözünüzden sakındığınız aracınızın kapılarını ve kilitlerini emanet edeceğiniz güvenilir firma bulma konusunda derin araştırmalar yapılmalıdır. Çok ucuz fiyatlara yaptığını söyleyen kişilere itibar etmemelidir. Her işte olduğu gibi bu meslek te bir takım giderler ve kullanılan programların ücretleri mevcuttur. Oto anahtarcı işlerini maliyetinden düşük fiyatlara yapan kişiler aracınızın güvenliğini hiçe sayan merdiven altı firmalar olduğunu unutmayın.

Oto Anahtarcı Olmanın Özellikleri

Oto anahtarcı olmanın da bir takım özellikleri mevcuttur. Bu özellikleri taşıyamayan kişilerin bu mesleği icra etmeleri oldukça zordur ve güvenilir kişi olma özelliklerinden uzaktır.

 • El ve parmaklarını ustalıkla kullanabilmeli
 • Sağlıklı ve gözlerinin iyi şekilde görmesi
 • Mekanik konusunda ilgili ve tecrübeli
 • Sabır, dikkat ve titizlikle işini yapma
 • Planlama yapan ve uygulamaya koyabilen
 • Güvenilir, dürüst iş ahlakı olan
 • Hızlı, pratik ve tecrübe sahibi

Bütün bu özelliklerin birleştiği şekilde oto anahtarcı hizmet vermiş olmak müşteriler açısından güvenilir ve işinin ehli olarak işe verilen önemi ortaya çıkarır. Bazı araçlarda hem anahtar hemde kumanda ayrı olarak verilir. Her ikisini birden taşımak kaybetmeye, unutmalara yol açabilir bu durumda anahtar ve kumanda birleştirilerek tek olarak sizlere sunmaktayız. Kumanda ve anahtar birleştirme ve sustalı olarak sizlere yeniden yapıyoruz. Birinci sınıf orijinal ve kaliteli ürünler kullanılarak yedekleme ve tamir işleri yapılmaktadır. Garantili işlemlerimiz ile içiniz rahat şekilde aracınızın yeni anahtarlarına kavuşabilirsiniz. Firmamız oto anahtar konusunda, çilingirlik, satış ve tamir konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamızda verdiğimiz tüm hizmetler garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Genel olarak tüm marka ve model araçların oto anahtar tamirlerini yedeklemelerini, yenilerini yapmaktayız.

Oto Anahtarcı Teknolojisi

Dünya çapında geçerli olan full güvenlik özellikli immobilizer anahtar sistemlerinin tüm tamirat kopyalama işlemlerini özel cihazlar ve programlar sayesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Kullandığımız sisteme hakim uzman personellerimiz işlerini titizlikle yapmaktadırlar. Oto anahtarcı sistemimiz araçlara hiç zarar vermeden işlemleri yapmaktayız. Araçların anahtarının kaybolma durumu birçok sürücünün başına gelen can sıkıcı bir durumdur.

Eski dönemlerde araç anahtarının kaybolması büyük sorunlara yola açarken günümüzde bu durum oto anahtarcı firmamız sayesinde 2 saat gibi süre içinde yeni anahtarlara sahip olma şansını doğuruyor. Gelişen otomotiv teknolojisi araç anahtar ve kumandalarını son sistem olarak üretilmektedir. Özel ve acil durumlarda aracın yanına kadar giderek çilingir hizmetini sunmaktayız. Ayrıca günün her saatinde acil durumlarınız için cep numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Oto anahtarı sistemi yanında garaj ve otopark kapılarının kumanda ve kilit sistemi sorunlarını da çözüm sunmaktayız. Öncelikle sunduğumuz hizmetlerden olan immobilizer anahtar sistemi hakkında kısa bir bilgi vererek aklınızdaki soruları aydınlatmak istedik.

İmmobilizer Anahtar

Bu sistem araç anahtarı ve kontak kısmında bulunan özel bir anten sayesinde immobilizer beyni dediğimiz elektronik bir kutucuk ile bilgi alış verişi yapan çip merkezidir. Bu sistem araç hırsızlığının önüne geçebilecek büyük bir teknolojidir. Aracın anahtarının içindeki özel çipler otomobile ters kontak yapılmasını engeller olsa bile aracın çalınmasının önüne geçer. Bu tarz bir anahtarınız var ise ve kaybolduysa yapılması gerekenler şunlardır; İhmal edilip yedek anahtar çıkartmadıysanız işiniz zorlaşmaktadır. Aracın kapıları kilitli ise çilingir yöntemi ile kapılar açılır ve buna göre immobilizer anahtarlar yapılır. Yedek anahtarlarınız var ise işiniz daha kolaydır. Yapmanız gereken tek şey aracınızın ruhsatı ve yedek anahtarınız ile bizlere ulaşmanız ve en geç 2 saat içinde yeni anahtarlarınıza kavuşmuş olursunuz.

Araç kumandasının çalışmaması durumunda pilin bitme durumu olasılığı yüksektir. Pilin değiştirilmesi sonucu hala çalışmıyorsa kumanda mekanik bir arıza olmuş demektir. Bu durumda kumanda kabı değişimi mekanik sorunlar çözümlenebilir. Otomobil anahtarları çözüm aradığınız her şey Asanlar anahtarda. Oto anahtarcı firmamızda son sitem makinelerimiz ile tüm marka ve model araçların anahtar çözümlerini sizlere sunmaktayız. İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren firmamız mobil ekibimiz ile son sistem araçların sorunlarına çözümler üretmekteyiz. Bir diğer hizmetimiz ise sustalı kumanda kablarıdır.

Sustalı Kumanda Kabları

Sustalı kumanda kabları ile artık anahtar ve kumanda bir arada olarak taşıma yükünü ortadan kaldırırlar. Birkaç şekilde yapılabilen bu işlemler de önceki kumandalarınızın içerisindeki mekanizmaya hiç dokunulmadan yeni sustalı kumandaya geçişini yapmaktayız. Artık anahtar ve kumandayı ayrı olarak kullanmanıza gerek olmadan tek kumanda içinde anahtar ve kumandayı birleştirebiliriz. Ve diğer seçenek ise otomobilinizin sisteminden elde edilerek yapılabilmektedir. Kumandaların dönüşümü günümüzde artık çok kolay olmaktadır. Her geçen gün gelişen otomobil teknolojisi oto anahtarlarının da aynı teknolojide üretilmektedir. Bu nedenle her geçen gün zorlaşan anahtar sorunlarının çözümleri de oldukça zorlaşmaktadır. Aracınıza uygun sustalı anahtar modelleri için sitemizdeki çeşitlere göz atabilirsiniz oto anahtarcı hakkında merak ettiğiniz her konu hakkında detaylı bilgilere sitemizin zengin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Oto anahtarcı mesleğinin en önemli özelliği olan mesleği kötüye kullanmamadır. Bu her oto anahtarcının yapması gereken ve taşıması gereken bir özelliktir. Oto anahtarcı olarak sizlere tam garantili hizmetler sunmaktayız. Oto anahtar sistemimiz tam profesyonel olduğu için aracınıza asla zarar vermeden tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Piyasada var olan neredeyse tüm markaların anahtarlarını sustalı kumanda şekline orijinal olarak değiştirmekteyiz. Yeden anahtar yaptırırken orijinal anahtarınıza dokunmadan içindeki mekaniğe dokunmadan araç sisteminize girerek yedek anahtar yapmaktayız.

Oto Anahtarcı Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

Oto anahtarcı seçerken neden bizi tercih etmelisiniz sorusunun cevabını bizimle çalıştıktan sonra anlayabilirsiniz. Oto anahtarcı seçimlerinde şimdiye kadar bizimle çalışmış olan müşterilerimizden hep olumlu yorumlar almaktayız.

Kalite, orijinal parça, güven ve dürüstlük firma ilkelerimiz olarak çalışmaktayız. Bu çalışma sistemimiz sonucu her geçen biraz daha büyüyerek teknolojiyi yakından takip ederek her yeni çıkan modelinde tüm anahtar sorunlarını da çözmekteyiz. Anahtarınız mı kayıp, kumandanız arızalı mı asla dert etmeden oto anahtarcı firmamıza 7/24 ulaşarak sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Kendimize ait olan ev, anahtar, motosiklet gibi emeklerinizin ve birikimlerinizin karşılığı olan kıymetli mallarınız gözünüzün bebeği gibi sakınırsınız. Aracınızın kayıp olan anahtarları oldukça can sıkıcı durumdur. Bu can sıkıcı durumdan firmamız sizi kısa sürede kurtararak tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Oto anahtarcı firmamızdan hizmet almak için yapmanız gerekenler öncelikle şöyledir aracınızın ruhsatını getirerek istediğiniz işlemleri yaptırabilirsiniz.

Araç başkasının adına ise ruhsat, kimlik fotokopisinin arkasına araç sahibinin iznini belirttiği bir yazı imza ve telefon numarası yazılmalıdır. Aynı zamanda bizler işlem yapmadan önce mutlaka telefon teyidi ile işlemi sonlandırmaktayız.

Araç oto anahtarları sorunsuz şekilde kopyalanmaktadır. Özelikle ikinci el araç alırken yedek anahtar verilmediyse mutlaka aracınızın anahtarlarını yeniden çıkararak eski anahtar sisteminizi iptal ederek tamamen güvenli olarak yeni anahtarlarınızı kullanabilirsiniz. İkinci el araç alırken yedek anahtarın olmaması satış sonrası birçok hırsızlık olaylarına neden olmaktadır. Günümüzde bu tarz olaylar oldukça fazladır. Bu tarz olayların yaşanmaması için mutlaka kullanılmış araç alırken yedek anahtarı isteyiniz. Yedek anahtarın olmaması durumunda ise aracın kilit sistemini tamamen değiştiriniz. Bu olay yeni ev alırken evin eski kilit sistemini değiştirmekle aynı olaydır. Araç güvenliğiniz için mutlaka bu tarz konulara dikkat edin. Oto anahtarcı olarak verdiğimiz hizmetler;

 • Tüm model ve marka araç anahtarlarının kopyalanması
 • Kilitli oto ve motosikletlere çilingir hizmetleri
 • Kayıp olan kumandanın kodlanıp yeniden oluşturulması
 • İmmobilizer anahtar şifresi silme
 • Motosiklet anahtar değişimi ve diğer işlemler
 • Garaj ve otopark kapısı işlemleri

Sizlerde Araç anahtarcı firmamızdan yukarıdaki işlemlerden hangisi yaptırmak istiyorsanız tam garantili olarak yaptırabilirsiniz. Firma olarak tam eğitimli, uzun yılların verdiği tecrübe ile tüm işlemleri hızlı ve pratik şekilde yaparak sorunlarınıza kısa sürede çözüm buluyoruz. Araba anahtarcısı firmamız bazı sorunlarda il dışını da hizmet vererek sorunu çözümleyebilmektedir. Her sorun için geçerli olmayan bu durum iletişim haline geçmemiz durumunda bu konuya açıklık getirilebilir. Öncelikle iletişim numaralarımızdan sorunu anlatarak en acil çözümü üretebiliriz.

Özellikle otomobil anahtarcısı seçimlerinizde firmanın güvenilir olup olmadığına daha önceki iş ve referanslarına bakarak aracınızı emin ellere bırakmalısınız. Bizler firmamızda öncelikle güvenilirlik, dürüstlük ilkemiz ile her türlü soruna çözüm sunabiliriz. Her marka ve model aracın anahtarları yeniden kopyalanıp sistemleri sıfırlanarak yeni anahtarlar oluşturulur. Sizlerde araç anahtarınızın arızalı olması durumunda pil değiştirilir. Pil değiştirildikten sonra çözüme ulaşılamadıysa mutlaka mekanik bir arıza oluşmuştur. Bu sorunu kısa sürede halledebilir ve kumandalarınızı tamir ederek eski performansına yeniden getirebiliriz.

Kumandanız çalışmıyor, anahtarlarınız kayıp ise bunu sorun etmeden bir telefon ile çözüme ulaştırabiliriz!

Aracınızın anahtarını kumandanız ile birleştirmek istiyorsanız ve haşa kime güveneceğiniz konusunda endişeleriniz var ise oto anahtarcı olarak sizlere sorunsuz ve garantili hizmet vereceğimizden endişeniz olmasın. Sitemizden detaylı bilgi edinerek sizlerde aradığınız hizmeti satın alabilirsiniz. Tüm teknolojik ilerlemeleri takip edip her yeni parçayı tedarik ederek sorunsuz hizmet vermekteyiz. Ayın bazı Pazar günlerinde nöbetçi olarak hizmet vermekteyiz. Bu günleri öğrenebilmek için sitemizdeki telefonlarımızdan bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda garaj kapısı, otopark kapısı kumandaları arızaları da giderilmektedir. Ayrıca bu tarz kumandaların çoğaltılması her hangi bir hasar vermeden gerçekleştirilmektedir. Araçların anahtar sorunlarını kısa sürede çözüme ulaştırmak için tüm işlemler detaylı olarak yapılır. firmamızdan hizmet alarak sizlerde kaliteyi emin ellerde almış olursunuz.

oto anahtarcı maltepe

oto anahtarcı maltepe

oto anahtarcı maltepe

Toyota Anahtarı

oto anahtarcı maltepe

oto anahtarcı maltepe

Toyota Verso Anahtarı

bmw x3 anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 72 Yorum
 1. Mehmet yildiz dedi ki:

  Polo 2015 sadece çalıştırma cipi uzaktan kumandasız düz sade anahtar.

 2. Altan Erarslan dedi ki:

  BMW 520 2008 Md. Yedek anahtar kayboldu.Yenisinin yapılması gerekiyor.

 3. Erkan kalaçay dedi ki:

  BMW 2011 3.20.d

 4. Murat dedi ki:

  BMW 320i coupe 2008 (E92) , sancaktepe

  Aracıma ait yedek anahtarım yok. Asıl anahtarın bir kopyasını yaptırmak istiyorum , Rica etsem fiyat bilgisi paylaşırmısınız?

  Teşekkür ederim

 5. Mustafa ÇEMÇEM dedi ki:

  Arabamız Hyundai Getz kumanda anahtar sonradan takılmış. Ben kumanda ya da kontağın kabını değiştirmek istiyorum kontak ya da kumanda 4 butonlu ama üsten ikisini kullanıyorum fotoğraf alabilirim. Ne kadara olur ücreti

 6. Yunus dedi ki:

  2000 model Mercedes a140 anahtarım kırıldı yedeğim de yok, hem tamir hem de yedek fiyat öğrenmek istiyorum

 7. çağla dedi ki:

  opel d kasa fiyat bilgisi alabilirmiyim? karfgo ile gönderebiliyormusunuz veya kurye ile?

 8. Yilmaz Arslan dedi ki:

  3008 pejo 2018 model bagaj açma yok
  2017 doblo

 9. Bahadır AKTUĞ dedi ki:

  Peugeot 3008, 2018 model GTline
  Anahtar sert zemine düştükten bir süre sonra çalışmadı

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor