HEMEN ARAKONUM

Oto Çilingir

Oto Çilingir

Oto çilingir hizmetlerinde oldukça başarılı olan firmamız çoğu sigorta şirketler  ile anlaşmalıdır. Eğer otomobilinizin anahtarını kayıp ettiniz yada aracınızın içinde unutunuz dert etmeyin bizi arayın tamamen hasarsız bir şekilde son model maymuncuklarımız ile gelip açalım. Turassit anlaşmalı oto çilingir olarak Maltepe ve çevresinde hizmet vermekteyiz, eğer kasko var ise Turassit’i arayarak çilingir olarak asanlar anahtarı çağırabilirsiniz. Maltepe de anahtar ve çilingir hizmetleri vermekteyiz. Size Bir Telefon Kadar Yakınız.

Oto Çilingir

Oto Çilingir

Oto Kapısı Nasıl Açılır 

Öncellikle tüm otomobiller kapıları aynı sistemde değillerdir. Bunun için her marka hatta aynı marka aracın farklı modellerinin ayrı ayrı açma şekilleri vardır. Bunun için tam profesyonel oto açma maymuncukları kullanmak gerekir aksi taktirde araca zarar verilebilir yada çok zaman kaybı olur. İnternet de görmüş olduğumuz bazı araç açma videoları bazen gerçeği yansıtmayabilir. Öncelikle oto çilingir çağırmaya gerek olmaması için mutlaka yedek bir oto anahtarı yaptırıp güvenli bir yerde saklamanızı tavsiye ederiz. Bunu yapmadıysanız işinin ehli usta çağırmalısınız. Ustaya soracağınız ilk soru çilingir fiyatı değil araç marka ve modelinize göre uygun maymuncuk olup olamadığı sorusu olmalıdır.

Oto Çilingir

Oto Çilingir

Oto Çilingir İstanbul 

İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçelere aşağıdaki otomobil markaları ve modellerine oto çilingir hizmet vermekteyiz. Oto Çilingir Fiyatları Fiyatlar araç marka model hatta model yılına göre değişiklik göstermek de fiyat sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Elinde araç ile birlikte verilen kod kart dediğimiz aracın anahtar kodunun yazılı olduğu bir kredi kartı büyüklüğündeki kart var ise işimiz hem hızlı hemde daha kolay olacaktır. Ama yoksa sorun değil son teknoloji maymuncuklarımız ile hasarsız açabiliriz.

Oto Çilingir

Oto Çilingir

Oto Çilingir Maltepe

Maltepe de oto çilingire ihtiyacınızın var ise size bir telefon kadar yakınız. Ayrıca sadece İstanbul Anadolu Yakası Maltepe de değil Maltepe ye yakın ilçeler olan Bostancı mahallesi, Kadıköy araba Çilingir, Ata şehir otomobil çilingir Kartal. Gibi semtlere hızlı ve profesyonel ekibimiz son teknoloji cihazlarınız ile hiçbir hasar vermeden açıyoruz. Anahtarım olduğu halde uzaktan kumanda ile otomobilimin kapısını açamıyorum?

Bunun bir kaç nedeni olabilir bunlardan biri kumandanızın pili bitmiştir. Çözümü: eğer aracınız keyless yani akıllı anahtar sistemi ile çalışıyorsa kumandanızın içerisinden otomobilinizi bu gibi durumlarda açmak için mekanik bir anahtar vardır. Bu anahtar ile kapı kolunda bulunan mekanik anahtar giriş yerine (bazı araçlarda bu anahtar giriş yeri kozmetik olarak daha iyi bir görünüm için bir kapak ile kapatılmıştır) takarak açınız. Kimi araçlar burası uzun zaman kullanılmadığı için çalışmayabilir. Pas sökücü sıkarak bir süre bekleyin daha sonra tekrar deneyiniz yinede açılmaz ise bir araç çilingir arayıp kapınız açtır malısınız. Daha sonrada böyle durumlar ile karşılaşmamak için mekanik olarak arabanızın açılmasını sağlayacak fişeği tamir ettiriniz.

Bir diğer neden ise otomobilin aküsünün bitmiş olmasıdır durumda kapı fişeği çalışmıyorsa iyi bir oto çilingirden yardım almanız gerekecektir . Müşterilerimizden gelen bir başka sorun ise arabanın içerisinde anahtar unutulmasıdır. Bu durumda yedek anahtarınız yok ise bu durum size hem zaman hem de nakit kaybı demektir.  Bunun için diğer yazılarımızda da söylediğimiz gibi bu tip durumlara düşmemek için mutlaka yedek anahtarınız bulunsun eğer yok ise mutlaka en kısa zamanda yaptırmalısınız.

Otomobil kullanıcılarının karşılaştığı bir diğer sorunda anahtarının kırılmasıdır. Bu durumlar en çokta işinizin acil olduğu zamanlarda başınıza gelir, eğer anahtarınız da bir çatlak yada deforme gördüğünüzde ihmal etmeden yenisi ile değiştirmelisiniz. Aksi halde kontak da kırılarak daha maliyetli bir işe dönüşür.

Sizden Gelen Sorular - 13 Yorum
 1. Sinan Yiğit dedi ki:

  Astra 1.4 turba j kasa araç anahtar kılıfı açma kapama düğmeleri kopmuş

 2. Hakan dedi ki:

  Mercedes B 200
  11/2006
  Yedek anahtar yaptirmak ne kadar tutar ?

 3. Hakan dedi ki:

  Mercedes B 200
  11/2006
  Izmir/narlidere
  Yedek anahtar yaptirmak ne kadar tutar ?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor