HEMEN ARAKONUM

oto yedek anahtar fiyatları

Oto Yedek Anahtar Fiyatları

en uygun ve kaliteli bulabilecğiniz adrestesiniz oto anahtar ve kumandanızın birebir orjinal ve en kaliteli olanlarını yapmaya çalışıyoruz tüm anahtarlarımız 2 yıl garanti kapsamındadır iki yıldan sonra dahi oluşacak ister kullanım sonucu ister fabrikasyon hasarlara elimizden geleni yapmaktayız.
oto yedek anahtar fiyatı almak için bizi arayın.
Sıkca sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir üçret karşlığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz üçret alamamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın benine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parcaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabiki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasızdır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp göderiyoruz

oto yedek anahtar fiyatları

Porsche Anahtarı

oto yedek anahtar fiyatları

Jaguar Anahtarı

oto yedek anahtar fiyatları

Oto Anahtar

oto yedek anahtar fiyatları

Kasko oto anahtarı karşılarmı?

oto yedek anahtar fiyatları

oto yedek anahtar fiyatları

oto yedek anahtar fiyatları

Sizden Gelen Sorular - 186 Yorum
 1. Muzaffer EREN dedi ki:

  Nissan micra tekna anahtarsız çalıştırma yedek anahtarını nasıl temin edebilirim?

 2. Sedat altun dedi ki:

  Fiat fiorino istanbul kartal

 3. Servet bayram dedi ki:

  Citroen c-elysee 2013 İstanbul Pendik yedek anahtar yaptırmak istiyorum ne kadar

 4. İhsan. Karaata dedi ki:

  Selam 2012 star stop yedek anahtar fiyat ne kadar Gazi Antep

 5. ÖMER dedi ki:

  RENAULT-İCON-2013-KART İSTANBUL-KARTAL YEDEK ANAHTAR(KARTLI)(ELLER SERBEST MODU) FİYATI ÖGRENEBİLİRİM.

 6. OSMAN DÜNDAR dedi ki:

  FİYAT FULLBACK 2016 MODEL YEDEK ANAHTARI

 7. Ferhan BARAN dedi ki:

  Volvo s80 t4 2012 model

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor