HEMEN ARAKONUM

Palio anahtarı

22.05.2014
1.201

Palio anahtarı

Palio Anahtarı Araba sahibi kişiler arabalarını çalıştırman, açma ve kapama işlevlerini yerine getirmek için araba anahtarına ihtiyaç duyarlar. Anahtarlar zamanla çalınma, kaybolma, kırılma ve daha pek çok sorunla karşılaşılabilir. immobilizer cipli bir model olarak karşımıza çıktığı için oldukça güvenilir bir yapıya sahiptir. Cipli bir anahtar olduğu için kullanıcıların anahtara nazik davranması gerekiyor. İmmobilizer sistemine sahip olan araçları anahtarın kaybolması ya da kırılması anında düz kontak yaparak çalıştıramazsınız. Cipin sorunlu olması esnasında arabanız çalışmayacak ve en yakın teknik servisle görüşme sağlamanız gerekecektir.

Palio Kumanda Kabı

Bazı araba anahtar modelleri pek çok modelle karşımıza çıkmaktadır. Kişileri isteklerine göre hangisi gözüne hoş geliyorsa onu kullanmaları gerekiyor. Palio anahtar palio cipli, palio kumandalı, palio sustalı olarak üç anahtar çeşidi ile bizi karşılar. Sustalı ve kumandalı modelde iki adet tuş bulunmaktadır. Palio kumanda tamiri ise tarafımızdan yapılmaktadır. Sadece kap değişimi ise kısa zamanda verilmekte ama cip sisteminde sorun varsa tamiri biraz uzun sürebilir.

Palio anahtarı Kodlama

Arabalar gibi anahtarları da zaman ilerledikçe yıpranma, hasar görme, çalınma y ada kaybolma gibi olumsuz durumlarla karşılaşıldığı görülür. Bu durumda Suzuki grand vitara anahtar Pendik servisine gelerek sorunun kısa zamanda çözülmesini sağlayabilirsiniz. Anahtarların kaybolma gibi bir durumu varsa cip sisteminden yeniden anahtar yapılır ve kaybolan anahtarın hafızası silinir böylelikle anahtar sahibi keyifli yolculuğuna kaldığı yerden devam edebilir. Anahtarların yıpranma durumu varsa hemen orijinal malzemeden yapılmış kaplarla değişim sağlanır. Ama kırılmışsa montaj yapılması gerekir.

Palio Kumanda Pil Değiştirme

Kumanda anahtarlar pille çalıştığı için zaman la pillerin bitmeleri normaldir. Pilin değişimi oldukça kolay ve zahmetsiz bir iştir. Pil dışında herhangi bir sorun varsa bizim ile iletişime geçiniz. Sigorta işlemi yapılabilmesi için anahtarların immobilizer cip sistemini kullanması gerekir. Bu artık tüm sigorta şirketlerinin aradığı bir durumdur.

Palio anahtarı Tanıtma

Anahtar kullanımları zaman içerisinde pek çok sorunu karşımıza getirebilir. Palio anahtarı anahtar otomobillerinizi çalışmasını sağlamaktadır. Çalışmaması durumunda  istabul anadolu yakasında iseniz gelerek idtanbul dışında iseniz kargo ile göndererek tamir ettirebilirsiniz. Tamir esnasında sorunun doğru analizi çok önemlidir anahtara doğru frekansların yüklenmesi anahtarın araba üzerinde işlem görmesini sağlayacaktır.

Palio anahtarı

Palio anahtarı

Fiat Anahtarı

Fiat palio kontak anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 20 Yorum
 1. Cemil alan dedi ki:

  2006 fiat palio 1.2 active yedek anahtar yaptirmak istiyorum

 2. BAHADIR dedi ki:

  Slm benim arabam 2011 model fiat albea ben arabamin anahtarini fiat doblo anahtarinin aynisindan sustali anahtar yaptirmak istiyorum

 3. fatih keskin dedi ki:

  Fiat palio 2004 yedek anahtar yaptırmak istiyorum . fiat ve adrele ilgili bilgi verirseniz sevinirim

 4. Abdurrahman dedi ki:

  Fiat Palio 2006 Model Multijet Dizel Active Aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyat nedir bilgilendirirseniz sevinirim.

 5. Yasin er dedi ki:

  99 palio 1.6 16v kumandalı anahtarımı kopyalamak istiyorum çorumda ikamet ediyorum fiyatı nedir nasıl yapılır

  1. talip özoglu dedi ki:

   2000 model fiat paliom var anahtar kopyalatmak istiyorum fiyat alabilermiyim

 6. arif abay dedi ki:

  2010 palio 1.4 fire dynamic sole kumandalı anahtar kaybettim. yenisini yaptırmak istiyorum fiyat alabilirmiyim

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor