HEMEN ARAKONUM

Peugeot 207 Anahtar

29.08.2015
124

Peugeot 207 Anahtar

Piyasa da müşterilerin ilgisini ve beğenisini kazanan Peugeot 207 model araba ile karşı karşıyayız. Yazılım, kilit ve kontak sistemlerinin diğer Peugeot modelleri ile aynı şekilde kullanıldığını söylemek mümkündür. Bu sayede kumandalı bir anahtar sistemine sahiptir. Her türlü yedekleme ya da aşınma durumunda bize uğrayarak kısa zamanda yenisini almanız sağlanan Peugeot 207 anahtar yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır. Anahtarınızı kaybetmeniz durumunda araç sahiplerini mağdur etmemek adına kaybolan anahtarın hafızası silinmektedir. Böylece bulan kişiler anahtarı hiçbir şekilde kullanılmaz hale gelirler.

Peugeot 207 Anahtar Kabı

Peugeot 207 anahtar kabı valeonun bir ürünü olarak sizlerin karşısına çıkar. Sustalı ve kumada sistemi ile sizleri karşılayan modellerden en çok kumanda sisteminin kullanıldığı görülür. Kumanda kabı üzerinde iki tuş bulunmaktadır. Aracı açma ve kapama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra aracı çalıştırmak için ihtiyaç duyulan metalik ucu çıkarmak için de ayrı bir tuş bulunmaktadır. Oldukça pratik ve estetik bir görünüme sahip olan Peugeot 207 anahtar çözümü sağlayan kap yıpranması halinde firmamız tarafından kolayca değiştirilmektedir. Değişim sırasında parçaların orijinal olmasına özen gösterilmektedir.

Peugeot 207 Anahtar Kodlama

Araba anahtarlarında zaman içerisinde yaşanan pek çok sorun bulunabilir. Bu sorunlar arasında yıpranma, bozulma, kırılma ve kaybolma gibi pek çok sebep gösterilebilir. Böyle durumlarda Peugeot 207 anahtar Kartal teknik servisimizden yardım istenerek sorunun anında çözülmesi sağlanabilir. Anahtarların kırılması durumunda montaj işlemi gerçekleştirilebilir. Bunun için az bir ücret talep edilebilir. Kodlamanın doğru yapılması anahtarın araba üzerindeki işlevine kaldığı yârden devam etmesini sağlayacaktır.

Peugeot 207 Anahtar Pil Değiştirme

Kumanda anahtarlar pille çalıştığı için onlarında bir ömrü bulunmaktadır. Zamanla biten pil kolayca değiştirilir. Ama bu duruma önceden önlem almakta mümkündür. Peugeot 207 anahtar yedeklemesi yaparak kumandanın pili bittiği zaman elinizdeki diğer anahtarı kullanabilirsiniz. Böylece yolculuğunuza ara vermeden devam etme imkânına sahip olursunuz.

Peugeot 207 kumanda Tanıtma

Arabaların en önemli aksesuarlarından biri anahtarlardır. Peugeot 207 anahtar nerede yapılır sorusunu aklından geçiren kişiler anahtarın bizde yapılacağını söylemek isteriz. Araçlarda bulunan cip sistemi sayesinde direk araçla bağlantılı kuracak bir anahtar yapılır. Yeni anahtar talebinde bulunana kişiler yarım saat içinde anahtarlarını alabilirler. Doğru frekanslanmış bir anahtar aracınızı çalıştırmayı sağlayacaktır.

Peugeot 207 Anahtar

Peugeot Anahtar

Peugeot 207 Anahtar

Peugeot 306 Anahtar

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. salih dedi ki:

    peugeot 207 cc 2008 model Fiyatı ne kadr

  2. salih borak dedi ki:

    peugeot 207 cc
    2008
    Kaza geçirdim kontak anahtarı kayboldu.yedeği de yok. arabayı çalıştıramıyorum.Fiyatı ne kadr

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor