HEMEN ARAKONUM

Peugeot 4007 anahtar

23.07.2016
110

PEUGEOT 4007 ANAHTAR

İmmobilizer sistemlerinin otomobiller üzerinde görülen etkilerini net bir şekilde belirtmek gerekir. Ancak bu sayede başarılı ve verimli bir kullanım elde edilebilir. Öncelikle Peugeot 4007 anahtar kumandalarda bulunan immobilizer sistemleri, otomobil üzerinde benzinli modellerde ateşleme sistemini kesmektedir. İmmobilizer sistemleri, araç üzerinde dizel modellerde de mazot pompasının çalışmasını önlemektedir.

Peugeot 4007 Oto Anahtar

Ayrıca immobilizer sistemlerinin genel olarak çalışma mantığını da çözmeniz gerekir. Kontak açıldığı zaman beyin tarafından okuyucu sayesinde kontak anteni bölgesine enerji gönderilmektedir. Antenlerden iletilen sinyaller aracılığı ile transponderler enerji almaktadır. Peugeot 4007 anahtar nasıl ve nerede yapılır sorusunun yanı sıra bu gibi sorularınızın yanıtına da çözüm aramanız gerekir.

Peugeot 4007 Oto Anahtar Yedekleme

Bu sistemlerde okuyucu sayesinde antenden transpondere soru sorulmaktadır. Soruya karşı alınan cevap, anten aracılığıyla okuyucuya daha sonradan da beyine aktarılmaktadır. Peugeot 4007 anahtar İstanbul hizmetlerinden faydalanırken de aynı şekilde pratik çözümler elde etmeniz mümkün olacaktır. Üstelik uygun rakamlardan da alternatifleri değerlendirmeye alabilirsiniz.

Peugeot 4007 Oto Anahtar Tamiri

Sisteme iletilen yanıt, beyinde kayıtlı olan verilerle karşılaştırılmaktadır. Verilen uygun olması halinde immobilizer sistemleri, otomobilin çalışmasına izin vermeyecektir. Ayrıca verilen uygun olmaması durumlarında da immobilizer sisteminin aracın çalışmasına kesinlikle izin vermeyeceğini belirtmek gerekir. Peugeot 4007 anahtar arıza işlemlerinde de bu tür bilgilerin aktarılması mümkün olacaktır.

Peugeot 4007 Anahtar Kumanda Çipi

Çip yani diğer bir adıyla transponder hakkında doğru ve net bilgiler edinmek gerekir. Belirli bir yapıda olan bilgileri, manyetik bir şekilde kendi bünyesinde muhafaza edebilen elektronik bir nesneden ibarettir. Otomobillerde 125 KHz ve 134,2 KHz oranlarına ait frekanslarda çalışmaktadır. Peugeot 4007 anahtar yedek işlemlerini yaptırmayı da kesinlikle unutmamanız gerekir.

Peugeot 4007 Anahtar Kodlama

Öncelikle çip yani transponderin taşıdığı özellikleri bilmeniz gerekir. Peugeot 4007 anahtar kodlama ve tanıtma işlemlerinin yanı sıra bu detayların da önemli olabileceğini ve bir gün gerek duyacağınızı kesinlikle unutmamalısınız. İhtiyacınız olabilecek bu bilgileri profesyonel niteliklere sahip kaynaklardan da öğrenmeniz mümkün olabilir ve uygulamalarla anahtarlarınızın yenilenmesi mümkün olabilecektir.

Peugeot 4007 anahtar

Sizden Gelen Sorular - 1 YORUM
  1. Ergin dedi ki:

    Slm Peki 307 kumandalı anahtar fiyatı ne kadar

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor