HEMEN ARAKONUM

Renault Anahtarı

Renault Anahtarı

Kolay yazılımı ile reno otomobilleri ülkemize de neredeyse yerli oto gibi benimseninmiştir bol uygun yedek parça yaygın servis ağının da bu işte katkısı büyüktür. Taybiki bu kadar tutulan ve yağın olan bu araçların sorunlarıda olmuyor değil otomobil anahtarı sektöründen konuya değinecek olursak bir çok modelimde kullandığı kartlı sistem ve problemlerini ele alalım özellikle megan 2 kartlarda olan sorunlar arasında kart okunamadı hatası,

megane kart pilini pili değiştirin uyarısı

sorunun çözümü kumanda kablarının kırılması, yedek anahtar yapımı, anahtar kaybı, immobilizer sorunları yaşanmakta biz asanlar anahtar olarak sizlere bu konularda uzman kadro ve bilgi birikimimiz ile her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız.

megane 2 kart okunamadı sorunu

kartın içerisindeki araç ile iletişim sağlayan anten dediğimiz parçanın bozulmasından kaynaklanır çözümü ise kart pres baskılı olduğu için içerisi açılarak antenini değiştikten sonra yeni bir megan kart kabının içerisine koymaktır bu işlem yaklaşık 30 dk kadar bir zamanda yapılabilektedir eğer istanbul içesinde iseniz bizzet gelerek yaptırabilir yada bir çok sehir dışındaki müşterilerimiz gibi kargo ile gönderim yapabilirsiniz aynı gün yapıp aynı gün kargoya verebiliriz bu sadece tamir için geçerlidir yeni yedek bir anahtar yaptırabilmek için mutlaka ruhsat sahibinin araç ile birlikte gelmesi gerekmektedir kartınız arızandı araçınızı çalıştıramıyorsanız birinci secenek bizim aracın yanına gelip yeni yedek anahtar  yapmamız yada kumandayı bize ulaştırarak tamiratını yapmaktır.daha ayrıntılı bilgi için megan 2 kart arızası yazımızı okuyabilirsiniz.

Bazı renault modelleri; Clio Fluence, Laguna, Latitude, Megane, Modus, R 5, R 9, R 11, R 19, R 21, R 25, Safrane, Scenic, Grand Scenic, Symbol, Twingo, Vel Satis, Captur, Koleos, Scenic RX4, Espace, Express, Kangoo, Mascott, Master, Trafic.

Symbol, Dacia, Renault Sustalı Anahtar

Symbol, Dacia, Renault Sustalı Anahtar

Renault Anahtarı yedek
Renault Anahtarı kopyalama
Renault Anahtarı kumandası
Renault Anahtarı pili
Renault Anahtarı maltepe
Renault Anahtarı immobilizerli

Sizden Gelen Sorular - 94 Yorum
 1. Rahmi dedi ki:

  2008 megane 2 kapıları acmada sorun yaşıyorum,aracımı çalıştımada ve bagaj kaputunu açmada bir sıkıntım yok,bu kontak anahtarı tamir olurmu birde anahtar kiti kapsız satılıyormu.satılıyorsa fiatı ne kadar.

 2. SEDAT dedi ki:

  2013 SYMBOL SUSTALI ANAHTAR KABI FİYATI NEDİR?

 3. barış delikanlı dedi ki:

  Reno Clio 5 2020 model anahtarı sustalı yapmak istiyorum fiyat nefir

 4. KADİR MEHMET ARIKAN dedi ki:

  Renault – tivingo -2000 model aracımın yedek anahtarı çalışmıyor (uzaktan kapıyı açmıyor ve motoru çalıştırmıyor) . Tamiri mümkünmüdür ? Yeni bir yedek anahtar yapabilirmiyiz. ?. Bunlar kaç TL ye olur ?

 5. Mustafa dedi ki:

  2013 model renault symbol anahtar kabı yıprandı yeni kap fiyatı nedir? Bide farklı bir kapla değiştire bilirmisiniz. Örneğin symbol kabı değilde yeni clio kabının açılır kapanır anahtarlısı gibi

 6. Yahya Y. dedi ki:

  2007 clio 3
  Sustalı yedek anahtar var fakat anahtar yuvaya giriyor ancak dönmüyor , çalıştırmıyor bu düzeltilebilir mi

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor