HEMEN ARAKONUM

Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı

29.05.2014
499

Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı

renault trafic anahtarı

kullanıcıları ticari olan bu araçları yoğun kullanımdan dolayı anahtar kayıbı yada yıpranmasından dolayı bir hayli sorunlarla karşılaşmakta neyseki bu tip problemlerin cözümü bizde aracınız ile birlikte iş yerimize gelmeniz yada hiç anahtarınız yok kayıp ise biz arayın gelip araç başında sorununuzu çözelim.
reno immobilizerli oto anahtarlarınızın kumandası, kopyalama, yedek, kodlama, arızası ve tamiri en uygun fiyatlarla yapılır.
Kolay yazılımı ile reno otomobilleri ülkemize de neredeyse yerli oto gibi benimseninmiştir bol uygun yedek parça yaygın servis ağının da bu işte katkısı büyüktür. Taybiki bu kadar tutulan ve yağın olan bu araçların sorunlarıda olmuyor değil otomobil anahtarı sektöründen konuya değinecek olursak bir çok modelimde kullandığı kartlı sistem ve problemlerini ele alalım özellikle megan 2 kartlarda olan sorunlar arasında kart okunamadı hatası, sorunu çözümü kumanda kablarının kırılması, yedek anahtar yapımı, anahtar kaybı, immobilizer sorunları yaşanmakta biz asanlar anahtar olarak sizlere bu konularda uzman kadro ve bilgi birikimimiz ile her zaman bir telefon kadar uzağınızdayız.
Sıkça sorulan Sorular ve cevapları
sıkça sorulan sorular ; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
sıkça sorulan sorular ;Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimlik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
sıkça sorulan sorular ; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
sıkça sorulan sorular ;otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir üçret karşlığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz üçret alamamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
sıkça sorulan sorular ;otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beyinine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parcaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabiki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.

Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı renault trafic 3 kumandalı anahtarı Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı renault kango clio anahtar

Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı

Bazı renault modelleri; Clio Fluence, Laguna, Latitude, Megane, Modus, R 5, R 9, R 11, R 19, R 21, R 25, Safrane, Scenic, Grand Scenic, Symbol, Twingo, Vel Satis, Captur, Koleos, Scenic RX4, Espace, Express, Kangoo, Mascott, Master, Trafic.
Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı
Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı
Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı
Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı
Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı
Renault Trafic 3 Kumandalı Anahtarı

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat