HEMEN ARAKONUM

SCİROCCO ANAHTARI

08.03.2017
114

SCİROCCO ANAHTARI

Otomobiller hayatımızı kolaylaştırdığından beridir mesafeler arasındaki zaman dilimleri oldukça kısalmış durumda.  Donanımları arasında giderek artan teknoloji ise her alanda daha fazla konfor sağlamaktadır. Scirocco anahtarı, Volkswagen marka arabaları çalıştırılmasını sağlayan donanım ürünleridir. Anahtarların şekilleri dikdörtgen olmakta ve kapıların açılıp-kapanmasını sağlamanın yanında araç alarmlarını kapatmaya yarayan butonu da anahtar üzerinde bulunmaktadır. Günümüzde anahtarlarda çipli sistemler bulunmakta ve güvenlik anlamında çok daha ileri seviyelerde koruma sağlamaktadırlar.

Scirocco Anahtarı Kabı

Eski tip anahtarlar düz modellerde olsalar da artık çok daha uzun ömürlü olan anahtar modelleri sustalı olarak tasarlanmakta ya da dönüştürülmektedir. Anahtarların korunmasında ise Scirocco anahtarı kabı seçenekleri devreye girmektedir. İki kapak halinde satılan bu ürünler çok pratik bir şekilde monte edilebilmektedir. Her anahtar kabı seçilecek anahtarın ait olduğun aracın marka ve modeline göre çeşitlilik göstermektedir. Uyumlu tercihler yapmak için kendi aracınızın marka ve modeline uygun seçimler yapılmalıdır.

Scirocco Anahtarı Tanımlama

Anahtarların araç içerisindeki alıcı beyne tanımlanması eğer anahtar akıllı model ise pratik bir işlemle olabilecektir. Anahtarların üzerinde bazı durumlarda küçük bir delik olmakta, reset düğmesi gibi kabul edilebilecek olan bu delik iğne yardımı ile harekete geçirildiğinde aracın alıcı beyninden hiç durmadan çalan bir sinyal duyulacaktır. Bu sinyal sonrasında yeni anahtarından butonlarına sırası ile birkaç saniye basılı tutarak yeni anahtarı araca tanımlamış olabileceksiniz. Scirocco anahtarı Maltepe servisimizde en fazla 15- 20 dakika içerisinde anahtarlar tanımlanmakta veya yenisi çıkarılabilmektedir.

Scirocco anahtarı Pili Değiştirme

Anahtar sorunları arasında çalışmama durumları ile karşılaşıldığında anahtar üzerindeki butonların ikisine birden basılı tutarak sinyali sıfırlayabilir ve daha sonra anahtarın butonlarına basarak sinyali yenileyebilirsiniz. Hala çalışmıyorsa pilinin bitme durumu olabilir. Saatçilerde dahi bulunabilen bu pillerden seçerek çok pratik bir şekilde Scirocco anahtarı pili değişimi yapılabilir. Ama servisimize başvurarak çok daha güvenli bir şekilde bu işlemleri de yaptırabilirsiniz.

Scirocco Anahtarı Kodlama

İmmobilizer sisteme sahip anahtarları araçlara tanıtmak çok kolay olmaktadır. Scirocco anahtarı sigorta yapacak şirketlerde araçlarda bu sistemlerin olmasına dikkat etmektedir.

SCİROCCO ANAHTARI

SCİROCCO ANAHTARI

SCİROCCO ANAHTARI

SCİROCCO ANAHTARI

ETİKETLER:
Sizden Gelen Sorular - 1 YORUM
  1. Devrim ünlü dedi ki:

    Volkswagen schrocco 2013 Ankara Çayyolu

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor