HEMEN ARAKONUM

Seat İbiza Anahtar

03.09.2015
119

Seat İbiza Anahtar

Son yıllarda artan güvenlik sorunları yeni tedbirleri zorunlu kılmakta, özellikle artan oto hırsızlıkları ile baş etmek oldukça güç hale gelmektedir. Anahtarlarda kullanılan yeni bir sistem olan immobilizer ile güvenlik noktasında bir adım daha gelişmiş bir sistem kullanılmaya başlandı Seat İbiza anahtar, sadece kendi marka ve modelindeki araçlara uyum sağlamaktadır. Kayıp, çalıntı, arıza durumlarında çaresiz kalmamak için anahtarlardan yedekleme yapılması önemli olmaktadır.

Seat İbiza Anahtar Kabı

Eski tip anahtar modellerinde anahtarlar sabit olmakta, ancak dönüşümler sayesinde sustalı olarak kullanımlar elde edilebilmektedir. Seat İbiza anahtar kabı temin edebilmek için aracınızın marka ve modeline uygun seçenekler tercih edilmelidir. Aynı marka araçlarda model farklılıklarında dahi uyum sorunu yaşanabilmektedir.

Seat İbiza Anahtar Tanımlama

Yeni dönemlerde tanımlama işlemleri oldukça pratik olmakta ve çok kısa süre içerisinde anında yapılabilmektedir. Seat İbiza anahtar fiyatları model seçimlerine göre farklılık gösterecektir. Anahtar kumandası üzerinde iki adet buton bulunmakta ve dikdörtgen ya da oval tasarımları ile farklı çeşitler ortaya çıkmaktadır. Anahtarın üzerinde bulunan butonlar kapı kilidi olmakta, bazı durumlarda araçlarda bulunan alarmı kapatmak için de alarm butonu eklenerek farklı bir fonksiyon eklenebilmektedir. Sustalı modeller çok fazla tercih edilmekte, ancak düz modellerde çok pratik işlemlerle sustalı hale çevrilebilmektedir.

Seat İbiza Anahtar Kodlama

Kodlama işlemleri için eski anahtarların bulunması büyük pratiklik sağlayacaktır. Seat İbiza anahtar Maltepe servisimizde kodlama, tanımlama, yedekleme işlemlerinin tümü yapılmaktadır. En kısa süren işlemlerden biri yedekleme olmakta ve yaklaşık yirmi dakika içerisinde işlem tamamlanmaktadır. Anahtar kayıp, çalıntı ya da çok fazla hasar almışsa yeniden hazırlanabilecek, ancak bu durumlarda aracında servise getirilmesi gerekli olacaktır. Ayrıca anahtarınızın kaybolma durumlarında araçların içerisindeki alıcı beyinden anahtarın kodları silinebilecektir. Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma durumu da bu şekilde engellenebilecektir.

Seat İbiza Anahtar Pili Değiştirme

Kontak anahtarları pil ile çalışmakta ve çalışmadığı durumlarda ilk bakılacağı alan kumanda pilinin bitip bitmediği olmalıdır. Seat İbiza anahtar nasıl pil değiştirilir başlığı altında çok pratik işlemler sıralanabilir. Aynı özelliklere sahip alınan yeni pil, anahtara yerleşim işlemi için anahtarın kenarından kanatarak iç kısmı açılabilecektir. Daha sonra pratik bir şekilde pil değiştirilebilir.

Skoda Fabia Anahtar

Seat İbiza Anahtar

Seat İbiza Anahtar

Sizden Gelen Sorular - 1 YORUM
  1. Atalay Aydın dedi ki:

    Seat ibiza 1.2 tsı style 2016

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor