HEMEN ARAKONUM

Skoda Superb Anahtar

14.09.2015
141

Skoda Superb Anahtar

Araba almak isteyen kişiler belirledikleri modelde bütçelerine uygun bir alım gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra arabalarını çalıştıran ve açma kapamayı sağlayan araba anahtarlarına da sahip olmaları gerekir. Skoda superb anahtarların herhangi bir sorunla karşılaştığınızda kullanmak adına yedeğini de almayı ya da yaptırmayı düşünmeniz gerekir. Son teknolojiden yararlanılarak sustalı kumandalı anahtar modelleri sıkça kullanılmaktadır. Son model arabalarda bulunana cip sistemi sayesinde araba anahtarlarınız kaybolduğunda ya da arızalandığında teknik servis tarafından kolayca aracınızın çalıştırılması sağlanabilir.

Skoda Superb Anahtar Kabı

Skoda kumanda anahtarlar günümüzde sıkça karşılaştırdığımız modellerdendir. Kumandalar insanların isteklerine göre değişebilmektedir. Skoda kumanda kapları 2 tuşlu ve 3 tuşlu olarak modeller bulunmaktadır. Araç açma, araç kapama ve bagaj açma tuşları bulunmaktadır. Anahtarlarını kaybeden ya da arızalana kişiler teknik servislerden yardım alabilirsiniz. Skoda superb anahtar fiyatları hakkında yetkili servislerden bilgi alabilirsiniz. Kapların değişimi sırasında orijinal ürünlerin kullanılmasında fayda vardır. Bu sayede kumandaların tam oturması ve kısa zamanda bozulmaması sağlanır.

Skoda Superb Anahtar Kodlama

Araba anahtarlarının ilerleyen zaman aralığında yıprandığı için yenilenmesi gerekir. Bu konu da yapılacak pek çok çözüm bulunur. Sadece kap yırtılması yaşandıysa kabın değiştirilmesi sağlanır. Ama seçilen kapların orijinal olmasına dikkat etmek gerekir. Aksitakdirde kumandaların tam aksamlı çalışmamasına neden olabilir. Değiştirilen Skoda superb anahtar kodlaması yapılması hakkında bilgi vermek gerekirse, öncelikle yeni yapılan anahtarların arabaya tanıtılması gerekir. Anahtarın kontağa takılmasından sonra açma kapama tuşlarından birine uzunca basılır. Korna ya da bip sesinin duyulması ile anahtarın kodlanması sağlanmış olur.

Skoda Superb Anahtar Pil Değiştirme

Sustalı kumanda anahtarları elektronik bir sistemle çalıştığı için çalışması için pil kullanılmaktadır. Skoda superb anahtar pili değişimi oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Teknik servisler tarafından on dakika içinde değiştirilen pil de kabın montajının doğru olarak yapılmasına dikkat etmek gerekir. Tüm kumanda anahtarların çalışmamasında ilk akla gelen pil bitimi olsa da cip sisteminden kaynaklanan hatalarda görülebilir. Bu durumu teknik servisler direk çözebilir.

Skoda Superb Anahtar Tanıtma

Araba anahtar kullanımların da çeşitli aksilikler yaşanmaktadır. Yolculuğunuzu keyifli anından yaşadığınız sorunları Skoda superb anahtar firmamıza gelerek kolayca sorunun çözülmesi sağlayabiliriz. Kumanda anahtarların tamir edilmesinde en çok dikkat edilmesi gereken husus frekansların doğru aktarılmasıdır. Doğru aktarılmaması durumunda anahtar araba da herhangi bir işlev için kullanılamayacaktır.

Skoda Superb Anahtar

Skoda Superb Anahtar

OTO ANAHTARCI

OTO ANAHTARCI

Skoda Anahtarı

Skoda Anahtarı

Wolksvagen kılıfı

Wolksvagen Anahtarı

Skoda Anahtarı

Skoda Anahtarı

Oto Anahtar Pendik

oto anahtarcı maltepe

SUBARU XV ANAHTAR

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
 1. YAKUP YÜKSEL dedi ki:

  SKODA
  SÜPERB
  2005
  ŞARKİKARAAĞAÇ

  1. YAKUP YÜKSEL dedi ki:

   aracın anahtarı var ama yedek anahtar yaptıracam bulundugum yer 900 km.anahtarın şifreleri var zaten üzerinde.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor