HEMEN ARAKONUM

SUBARU XV ANAHTAR

31.03.2017
141

SUBARU XV ANAHTAR

Günümüzde modern araçlar spor tasarımları, teknolojik özellikleri ve iç kısımlarında sundukları konfor ile tercih edilmektedir. Bunlar arasında yer alan Subaru XV, geniş iç hacmi ile modern tasarımlar içermektedir. Bu özelliklerini tamamlayan Subaru XV Anahtarkullanımları da oldukça fazla pratiklik sağlamaktadır. Çipli sisteme sahip olan bu cihazlar aracın motorunun çalışmasındaki tek yetkilidir.

Subaru XV Anahtar Kabı

            Aracın şıklığında ve modern tasarım özelliklerinde anahtarları da aynı ölçüde kullanışlı ve özel tasarımlı olmaktadır. Her alanda Subaru XV Anahtar Kabı bulabilmek çok ta kolay olmayacaktır. Anahtarların üzerinde açma- kapama düğmesi bulunmakta ve alarm sistemi entegre ise bu özellik ile ilgili de bir buton bulunmaktadır.

Subaru XV Sustalı Anahtar

            Genelde model olarak fabrika çıkışlı değildir biz Subaru XV Anahtar Sustalı . olarak yapabiliyoruz İç kısma bükülen anahtar ucu daha pratik kullanımlar oluşturacaktır. Bazı araç sürücüleri özellikle bu şekilde tasarımlar istemektedir. Anahtar kabı üzerindeki buton sayısı özellikleri kullanım durumunuza göre değişebilir. Bazılarında sadece açma- kapama butonları olurken, bazılarında tavan, bagaj ve alarm entegreli butonlarda bulunabiliyor.

Subaru XV Anahtar Pili Değiştirme

            Anahtarların enerji kaynağı saatlerde bulunan pillerin bir benzeridir. Bu şekilde anahtarların sorunsuz şekilde çalışmaları için Subaru XV Anahtar Pili Değiştirme işlemlerinin bitmeden önce yapılması gereklidir. Bu alanda özellikle kış aylarında iyice nemlenme oluşmuş ise voltajı düşen piller hiç çalışmayacaktır.

Subaru XV Anahtar İstanbul

            Modern araçlar ve özellikle fiyat olarak yüksek aralıklarda yer alan araç modelleri hırsızların her zaman ilk sıralarda tercih ettiği seçeneklerdir. Ancak anahtarlarda kullanılan immobilizer sistemi kolay kolay aşmak mümkün olmayacaktır. Bu alanda Subaru XV Anahtar Kopyalama alanında sorunlar olmaması için güvendiğiniz yerlerde bu işlemleri yaptırmanız gereklidir.

Subaru XV  Yedekleme

            Genel olarak araç satışı yapılırken orijinal anahtarının yanında size bir yedek anahtar sunmaktadırlar. Bu anahtarın kaybolması aracınızın çalınma riskini güçlendirecektir. Bu nedenle bu durumlarda anında yeniden Subaru XV Anahtar Tanımlama yaptırarak şifreleme özelliklerini değiştirmeniz gereklidir. Sonrasında ise yine yedek anahtar çıkartabilirsiniz. Bu durumda bu işlemden önceki anahtar bu araçları çalıştırmayacaktır.

SUBARU XV ANAHTAR subaru xv anahtar SUBARU XV ANAHTAR sustal anahtar

SUBARU XV ANAHTAR

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. Zeynel AG dedi ki:

    Subaru xv comfort 2015, Bursa Osmangazi
    Anahtarım çalışıyor sorun yok ama, kasası laçkalaşmış kasasını değiştirmek istiyorum sadece, Fiyat bilgisi alabilir miyim

  2. Mustafa Arı dedi ki:

    Kolay gelsin, subaru xv sustalı anahtar fiyatı alabilir miyim

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat