HEMEN ARAKONUM

SUZUKİ JİMNY ANAHTAR

01.04.2017
123

SUZUKİ JİMNY ANAHTAR

            Araç sahipleri art niyetli kişilere karşı çeşitli tedbirler almaktadır. Son yıllarda kullanılan immobilizer teknolojisi ise bu alanda çok önemli bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır. Bu alanda Suzuki Jimny Anahtarmodellerinde de bu sistem bulunmaktadır. Anahtarların üzerinde iki ya da üç buton bulunmaktadır. Bunlar aracın kapılarını açmakta, kapamakta ve alarm kontrol etmekte kullanılabiliyor.

Suzuki Jimny Anahtar Yedek Anahtar

            Orijinal araç satışlarında olsun ikinci el araç satışlarında olsun araç anahtarları yedekleri ile birlikte sunulur. Özellikle Suzuki Jimny Anahtar fiyatı yedekleri ile birlikte genel olarak hesaplanmaktadır. Olası mağduriyetlere karşılık yedek anahtar sorunların oluşmasına fırsat vermeyecektir. Ancak yedek anahtar bulunmuyorsa kopyalama yapılarak yedek çıkartılabiliyor.

Suzuki Jimny Anahtar Kopyalama

            Kopyalama işlemi yapılacaksa öncelikle sorunuzun ne olduğunu doğru bir şekilde yorumlamak gerekecektir. Suzuki Jimny Anahtar Kadıköy firması bu alanda kaliteli çalışmalar sunmaktadır. Anahtar tamamen yok ise aracın beyni sökülür, bilgiler alınır ve işlem bu şekilde tamamlanır. Anahtar üzerinden kopyalama yapılmak isteniyorsa da kullanılan yazılımlar sayesinde çok pratik bir şekilde anahtardan anahtara kopyalama yapılabiliyor.

Suzuki Jimny Anahtar Pili

            Anahtarların içerisinde saatlerde kullanılan tarzlarda piller bulunmaktadır. Aracın markasına ve anahtara uygun olarak tercih edilen piller anahtarların aynı performansla çalışmasını sağlayacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereklidir. Bu alanda Suzuki Jimny Anahtar Pili değişimlerinde eğer dikkat etmezseniz aracın hafızasını komple silebilirsiniz. Bu da işlemlerinizi uzatacaktır.

Suzuki Jimny Anahtar Kabı

            İmmobilizer teknoloji ile üretilen anahtarlar güvenlik alanında çok avantajlı olsa da çok daha hassas cihazlar olması itibari ile sıvı dökülmelerine maruz bırakılmamalı ve düşme, çarpma gibi etkilerden korunmalıdır. Oluşan bu sorunlar karşısında Suzuki Jimny Anahtar kopyalama hizmetlerini tercih ederek, yedeği kopyalayabilir ya da ayarlamaları sıfırlayarak yeniden kullanacağınız aracı tanıtabilirsiniz. Bu nedenle anahtar kabı kullanımı sorunsuz kullanımlar için önemlidir.

Suzuki Jimny Anahtar Kodlama

            Eğer farklı alanlarda Suzuki Jimny Anahtarımı kaybettim, şeklinde şikâyetleriniz varsa mutlaka kodlamalar yaparak anahtarınızı tekrar kullanıma alabilirsiniz. Kodlama için uzman servislere gitmenizde fayda olacaktır. Anahtar ve araç arasındaki tanımlamaların zarar görmemesi adına uzman destek çok daha avantajlı olacaktır.

           

SUZUKİ JİMNY ANAHTAR

SUZUKİ JİMNY ANAHTAR

Sizden Gelen Sorular - 1 YORUM
  1. fatih turan dedi ki:

    suziki jimny 2006 model kumandalı olan anahtarım kayıp. yedeği kumandasız

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor