HEMEN ARAKONUM

TİGUAN ANAHTAR

31.03.2001
134

TİGUAN ANAHTAR

            Volkswagen araçlar belirli bir tarzı bulunan her birey için tasarım ve kullanım açısından ilk tercihler arasında yer alır. Bunun yanında aracın içerisindeki sistemin anahtar ile entegre olarak kullanılması da pek çok araçta olduğu gibi emniyet sağlamaktadır. Özellikle Tiguan Anahtarkullanımlarında araçların anahtar olmadan motorlarının çalışması mümkün değildir.

TİGUAN ANAHTAR

TİGUAN ANAHTAR

Tiguan Anahtar Fiyatları

            Model olarak dikdörtgen bir yapıya sahip olan anahtarlar, Tiguan Anahtar Sustalı modelleri de tercih edilmektedir. Genel olarak bakıldığında anahtarlarda bulunan immobilizer sistem fiyatı belirleyen ana unsur olmaktadır. Bu sistemin çalışmasında anahtarlar içerisinde yer alan bir çip ve motor üzerinde yer alan bir alıcı devre ile iletişim kurulmaktadır. Bu sayede anahtar olmadan aracın çalıştırılması mümkün değildir.

Tiguan Anahtar Arıza

            Kontağa basıldığı halde araç çalışmıyorsa çip arızası oluşmuş olabilir. Bazı araçlarada araçların orta kısımlarından yan kısımlarına doğru uzanan led lamba çok hızlı yanarak bu sorunlara neden olabilir. Bazılarında ise Tiguan Anahtar Arıza nedenleri arasında immobilizer ışığın yanması nedeni ile sorunlar oluşabilir.

TİGUAN ANAHTAR

TİGUAN ANAHTAR

Tiguan Anahtar Tanıtma

            Oluşan arıza durumlarında yedek anahtarınız bulunuyorsa aracınızı bu şekilde çalıştırarak Tiguan Anahtar Kadıköy servisine giderek yedek anahtarı kullanarak farklı bir anahtara kopyalama işlemi yapılabilir. Ancak anahtar tamamen kayıp olduğunda işlem çok daha uzun olacaktır. Aracın beyni sökülerek immobilizer sistemin tekrar çip takılması gerekli olacaktır.

Tiguan Anahtar Pil Değiştirme

            Satın aldığınız anahtarların içerisinde orijinal pil bulunmaktadır. Ancak pil zayıflamaya başladığında kapılar anın açılmayacak ve bu da kullanım kalitenizi düşürecektir. Saatçilerde dahi çok kolay bir şekilde bulunabilen Tiguan Anahtar Pili çok pratik bir şekilde değiştirilebilir. Ancak sorunsuz bir kullanım için güvendiğiniz servislere bu işlemi yaptırmanız çok daha önemli olacaktır.

Tiguan Yedek Anahtar

            Aracınızı satın alırken mutlaka yedek anahtarınızda sunulur. Ancak ikinci el araç satın alırken bazı durumlarda anahtar verilmezse, güvenlik açısından zafiyet oluşturabilir. Bu nedenle aracın immobilizer alıcısı üzerinden bilgiler silinerek yeni anahtarlara yeni bilgilerin tekrar kodlanması çok daha güvenli olacaktır. Bu alanda Tiguan Anahtar Fiyatları yapılacak işlemlere göre değişecektir.

ETİKETLER:
Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. İrsale dedi ki:

    Woswagen tiguan2011 model anahtarı ne kadardır

  2. kadir saran dedi ki:

    Volkswagen Tiguan 2016 Yeni kasa yedek anahtar fiyatı

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor