HEMEN ARAKONUM

Touareg Anahtar

04.03.2017
92

Touareg Anahtar

            Bir Volkswagen markası olan Touareg, konforu ve tasarımı ile göz dolduran bir araç olmaktadır. Bu özellikleri Touareg Anahtarkullanımı ile de kaliteye dönüşmektedir. Oval bir tasarımı bulunan anahtar oldukça şık olmakta ve üzerinde markanın ambleminin dışında kapı açma- kapama kısımları da bulunmaktadır. Sustalı olarak üretilen anahtar kabı modelleri ile kullanımı da çok daha güvenli olabilmektedir.

Touareg Anahtar Kabı

            İmmobilizer sistemlere sahip anahtarlar dikkat edilmediğinde oluşabilecek en küçük arızalar karşısında tahrip olabileceklerdir. Bu durumlar için Touareg Anahtar Kabı kullanımları oldukça güvenli olacaktır. Üç parça halinde satılan bu kaplar içerisinde elektronik devre bulunmaz. Alarm sistemleri ile de entegre çalışabilen bu modellerin montajı da oldukça pratik olacaktır.

Touareg kumanda Sorunları

            Anahtarlar yapı olarak oldukça sert olmakta ve oluşabilecek düşme ya da çarpmalara karşı bu mağduriyetlerin yaşanması da mümkün olmaktadır. Bu nedenle Touareg Anahtar İstanbul servisi yedekleme, anahtarı yeniden tanıtma, çoğaltma gibi hizmetler sunmaktadır. İmmobilizer sistem içerisinde anahtar tamamen kayı ise araç içerisindeki alıcı beyin üzerinden yeni tanımlamaların yapılması gereklidir.

Wv Touareg Anahtar Yedekleme

            Araç sahiplerinin her zaman için yedek anahtarı bulunması gereklidir. Çünkü yeni teknolojilerle hazırlanan anahtarlar olmadan aracın düz kontakla çalıştırılması mümkün değildir. Bu alanda Touareg Anahtarımı kaybettim, şeklinde sorunlarla gelen müşteriler için tek çözüm aracın komple servislere götürülerek yeni çip takılması olacaktır.

Touareg kumanda Pil Değişimi

            Ortalama olarak hesaplandığında bir pilin ömrü üç yıldır. Özellikle soğuk havalarda voltajı düşen piller hiç çalışmayacaktır. Bu nedenle Touareg Anahtar pili kontrollerini özellikle kış ayları öncesinden yaptırmanız önemli bir gereklilik olacaktır. Bunun dışında eğer piliniz yeni ise kullandığınız anahtarın şifresi bozulmuş olabilir. Bu nedenle teknik servislerden yardım alarak sorununuzun çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Touareg Anahtarı Tanıtma

            Anahtarın kapıları açmaması durumunda anahtarların çip kısımlarında ya da alıcı kısımlarında sorunlar olabilir. Araçlar bilgisayarlara bağlı cihazlarla incelenmekte ve kullanılan yazılımlarla beynine ulaşılmaktadır. Yeniden Touareg Anahtarı tanıtma işlemleri yapılarak sorununuz tamamen çözülebiliyor. Aracınızın bakımını nasıl ihmal etmemeniz gerekiyorsa, anahtar bakımını da ihmal etmemeniz gereklidir.

Touareg Anahtar

Touareg Anahtar

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor