HEMEN ARAKONUM

Toyota Anahtar

07.04.2014
6.572

Toyota Anahtar

Toyota Anahtar otomobil anahtarı sektöründe bir çığır açan teknoloji ile karşımıza çıkıyor keyless yani anahtarsız çalıştırmaya olanak veren teknoloji açınızın yanına geldiğinizde eliniz kapı koluna atmanız yeterli kapınız açılacaktır sonrasında otomobilinize bindiğinizde start tuşuna basmanız ile aracınız çalışacaktır. Bir araba sahibi olmak isteyen kişileri akıllarına bozulma durumlarında yedek parçaları kolay bulma durumu gelmektedir. Arabalar kadar araba anahtarlarında da fazlaca sorunla karşılaşılmaktadır. Toyota anahtar modellerine baktığımızda bizleri çok fazla çeşit beklemektedir. Anahtarlar bulunana immobilizer cip sayesinde anahtarın kaybol durumunda ya da kırılma durumunda da uzak bir noktada iseniz kargo ile bize anahtarınız ulaştırın aynı gün tamirini yapıp size ulaştırırız. Bunun yanı sıra ileride oluşacak durumlarda mağdur olmamak adına yedek anahtar yaptırmak isteyen kişiler araba ruhsatları ile birlikte biz oto anahtarcısına başvurmaları gerekir.

Toyota Kumanda Kabı

Toyota anahtarları arabaların model ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kumandalı ve metalik uçlu cipli anahtarlar en çok kullanılan modellerden dir. Kumadan kabı üzerinde 3 tuş bulunarak açma, kapama ve bagaj açma gibi işlemleri yerine getirmektedir. Bunun yanı sıra metalik uçlu olan anahtarlarınız sustalıyla çevirebilirsiniz. Toyota yedek anahtarı fiyatları konusunda da iletişimdeki telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Toyota Anahtar Kodlama

Anahtarların zamanla başlarına türlü aksilikler gelerek kişileri mağdur etmektedir. Ama bu konuda en iyi alınacak çözüm başınıza bir durum gelmeden Toyota anahtarı çoğaltma işlemini gerçekleştirmektir. Anahtarların kopyalama yapılmasından sonra araba ile arasında senkronizasyon ayarının yapılması gerekecektir. Ayarın yapılmaması durumunda anahtar araba da hiçbir işlem görmez. Yıpranmış bir anahtara sahipseniz hemen kabın değiştirilmesi ile kolayca eski haline getirilir ve kullanımınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Toyota Kumanda Pil Değiştirme

Kumandalı anahtar modelleri pille çalıştığı için zaman ilerledikçe pilin bitme durumu söz konusudur. Pillerini biz  kolayca değiştirebiliriz. Pilin bitmesi dışında bir sorun varsa da Toyota kumanda tamiri firmamız tarafında yapılmaktadır.

Toyota Anahtarı Tanıtma

Araba anahtarlarının kaybolma durumlarında kişilerin mağduriyetini teknik servis anında karşılayacaktır. Kısa zamanda anahtar yedekleme yaparak yeni bir anahtara sahibi olmanızı sağlayacaktır. Maltepe aracınızda güvenilir ve keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlayan bir teknik servistir. Yapılacak olan anahtar da cip sisteminin doğru aktarılma ve frekansların doğru verilmesi önemlidir. Aksi durumda anahtarınızın araba üzerinde çalışmaması işlev görememesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı toyota modelleri; Auris, Avensis, Camry, Carina, Celica, Corolla, Corona, Cressid,a Crown, GT 86, Matrix, MR2, Paseo, Prius, Starlet, Supra,Tercel, Urban Crusier, Verso, Yaris, rav4, land crusier.

Toyota Anahtarı

Toyota Anahtarı

TOYOTA RAV4 ANAHTAR

TOYOTA RAV4 ANAHTAR

Toyota Anahtar

Toyota Anahtar

TOYOTA RAV4 ANAHTAR

Toyota Auris Anahtarı

Toyota Auris Anahtarı

Toyota Auris Anahtarı

Toyota Verso Anahtarı

Toyota Verso Anahtarı

Toyota Anahtar

Toyota Anahtarı

Toyota Verso Anahtarı

oto anahtarcı maltepe

oto anahtarcı maltepe

Sizden Gelen Sorular - 42 Yorum
 1. Babür Gezer dedi ki:

  İyi günler,
  2009 Toyota Yaris marka aracımızda kumandasız anahtar kullanıyoruz.
  Aracımızda kumandalı anahtar kullanmamız teknik olarak mümkün müdür ?
  Bilgi paylaşımınızı rica ederim.

  Saygılar.

 2. MURAT ÖZDEMİR dedi ki:

  BENİM 2012 TOYOTA COROLLA ARACIM ANAHTARINI SUSTALIYA ÇEVİRMEK İSTİYORUM EN YAKIN NERDEN YAPABİLİRİM

 3. MURAT ÖZDEMİR dedi ki:

  TOYOTA
  COROLLA
  2012
  İSTANBUL BAHÇELİEVLER

 4. Göksel dedi ki:

  Toyota corolla 2013
  Yedek anahtar yaptirmak istiyom sustali ve sustasiz fiyatlari nedir.
  Suan kumandaki anahyarim mevcut.(H tipi chipliymis)

 5. Şemsettin ATAK dedi ki:

  Merhaba,
  Aracımız 2013 model Auris sorunumuz anahtarımız/aracımız kapı açma ve kapama sensörlerini tanımaması bu yüzden anahtar kullanarak kapı açma kapama işlemini gerçekleştiriyoruz ( aküde herhangi bir sorun yok ) sorunu halledebilirmiyiz. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Saygılarımla,
  Şemsettin ATAK

 6. erdem dedi ki:

  2017 toyota corolla advance kumanda kayip oldu elinizde varmi

 7. ŞAHİN dedi ki:

  toyota corolla 2001 sol special araccıma star stoplu pasif giriş taktım bi 6–7 ay sonra geri söküp eski kumandalı kontağa döndüm ama kumanda kapı kilitlerini ne açıyo nede kapatıyo yalnız anahtarla klitliyo açıyo içerdeki merkezi kilitleme düğmeside kilitliyo açıyo ne yapmam lazım saygılar (şahin özlük zile/TOKAT) SA

 8. Hüseyin dedi ki:

  Toyota Yaris 2018 model
  uzaktan kumandalı bir adetanahtar var bir adet daha kaça mal olur
  Teşekkürler

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor