HEMEN ARAKONUM

Volkswagen Anahtar

25.01.2019
110

VOLKSWAGEN ANAHTAR Otomobiller hayatımızda mesafeleri kısaltan araçlar olmaktadır. Donanımlarında sunulan teknolojik özellikleri ile sunulan konfor sorunsuz sürüş keyfi ortaya çıkarmaktadır. Bu alanda Volkswagen Anahtar kendi modelleri için tasarlanmış bir motor çalıştırma ürünüdür. Anahtar üzerinde kullanılan çipli sistemler sayesinde anahtar olmadan motorun çalışması mümkün olamayacaktır.

Volkswagen Anahtar Kabı Bu modellerden önce kullanılan eski tip modellerin içerisinde elektronik bir devre bulunmamakta idi. Yeni modeller ise elektronik devrelerle oluşturulan modeller olmakta ve Volkswagen Anahtar Kabı seçenekleri ile yıpranan ya da hasar gören anahtarların yenilenmesi mümkün olmaktadır. İki kapak olarak satılan bu anahtar kapları oldukça pratik bir şekilde monte edilebiliyor.

Volkswagen Anahtar Tanımlama Anahtarlardaki elektronik devrelerin yanında araçlar içerisinde alıcı beyin bulunmaktadır. Anahtarlar kontakla buluştuğunda arada bir sekron kuruluyor ve bu şekilde motor harekete geçiyor. Bazı durumlarda Volkswagen Anahtar tanımlama işlemleri için anahtarlar üzerinde küçük bir delik yer alır. Bu kısma küçük bir iğne yardımı ile tıklandığında aracın hafızası sıfırlanacak ve       butonlara sıra ile birkaç saniye basılı tutmanız halinde ise butonlar yeniden tanımlanmış olacaktır.

Volkswagen Anahtar Pili Değiştirme Eğer anahtarınız çalışmıyorsa ilk aşamada pilinin bitmiş olma ihtimalini göz önünde bulundurmanız gereklidir. Bu durumda farklı voltaj özelliklerine sahip pillerden birini seçerek monte edebilir ve bu şekilde kumandanızı yenilemiş olabilirsiniz. Bu alanda Volkswagen Crafter Kontak Anahtarı kullanımlarınızda piline dikkat edilmeli ve araç bakımlarında kumandaları da gözden geçirmeniz tavsiye edilmektedir.

Volkswagen Anahtar Anadolu Yakası Normalde araçları satın alırken sunulan orijinal anahtarlar düz modeller olarak sunulmaktadır. Bunların yanında anahtarınızı Volkswagen Crafter Anahtar Sustalı şeklinde modellere çevirerek te daha güvenli olarak kullanabilirsiniz.

Volkswagen Anahtar Kasko Artık pek çok kasko firması aracınıza sigorta yaparken anahtarınızın immobilizer sistemlere sahip olmasına dikkat etmektedir. Bu nedenle eski model araçlar alırken bu özelliği çok dikkat edilmesi gereklidir. Özellikle Volkswagen Anahtar nerede yapılır, sorularının muhataplarında kalite aranmalıdır. Satın aldığınız araçlarda bu sistemlerin olması aracınızın güvenliği açısından da çok önemli olacaktır.

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor