HEMEN ARAKONUM

volkswagen golf yedek anahtarı

02.08.2014
4.979

volkswagen golf yedek anahtarı

Her insan belli bir maddi koşulu sağladıktan sonra ihtiyaç ve konfor amaçlı araba sahibi olmak isterler. Her arabanın marka model ve özelliklerine dayandırılarak araba anahtarları yaptırılmaktadır. Bu anahtarlardan biri olan volkswagen Golf anahtarı da arabaların açılıp kapanması ve çalıştırılmasında kullanılmaktadır. Yıllar boyu aynı yazılımı kullanan golf marka araçlar 2006 yılında yazılımlarını değiştirerek rahatça kopyalama yapabilecekleri immobilizer cip sistemine sahip olan CAN BUS sistemine geçmişlerdir. Değişen yazılım sayesinde arabanızın anahtarı kaybolması ya da kırılması gibi aksiliklerle karşılaştığınız da yetkili servis tarafından aracınızın uzaktan kurulacak olan sistemle arabanız kolaylıkla çalıştırılır ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

volkswagen Golf Anahtarı Kabı

Golf arabalarında kullanılan anahtar kapları eski modellerle aynı durumdadır. Sadece iç yazılım olarak değişiklilere uğramıştır. Metalik uçlu olan ve sustalı kumanda anahtarlar sizleri karşılamaktadır. Görünüş ve kullanış bakımında sustalı anahtarlar her zaman daha kullanışlı haldedir. Golf anahtar arızaları ile karşılaştığınız da direk teknik servise ulaşım sağlayın ve sorunlarınıza hemen çözüm bulabilirsiniz. Anahtarların kabının yırtılması ya da yıpranması durumunda kap tenkis servis tarafından orijinalleri ile direk değiştirilerek eski halinde kullanılabilir.

Golf Anahtarı Kodlama

Her araba anahtarları belli bir zaman aralığından sonra yıpranma, hasar ya da çalınma gibi pek çok aksilikle sizleri karşılar. Bu gibi durumlarda sizlere direk teknik servisler yardımcı olabilirler. Golf anahtar tamiri yapılırken anahtarların tüm özellikleri kontör edilir. Kumanda çalışmıyorsa ilk olarak pilin bitmiş olacağı akla gelmelidir. Pilde herhangi bir soru yoksa cip sisteminin arızalanmış olabileceği akıllara gelir. Anahtarların kodlandıktan sonra arabalara senkronize yanı tanıtımının yapılması sağlanır. Arabaya tanıtım yapılmadığı zaman anahtarın araba üzerinde herhangi bir işlevi olmayacağını unutmamalısınız.

Golf Anahtarı Pil Değiştirme

Kumandalı ya da metalik uçlu olan anahtarlar genel olarak pille çalışmaktadır. Pillerinde belli bir ömrü olduğu için zaman zaman bitebilme sorunu ile karşılaşılabilir. Bu konuda golf anahtar İstanbul teknik servislerine başvurarak kısa zamanda problemin çözülerek yolculuğunuza kaldığınız yerden güvenilir bir şekilde devam edebilirsiniz. Bazı anahtarlar da pilin bittiğini sanıp daha önemli sorunlarla karşılaşıldığı da görülür. Pil değişiminde on dakikada verilen anahtar başka bir sorunda düzeltilmesi daha uzun sürebilir.

Golf Anahtarı Tanıtma
volkswagen golf yedek anahtarı

volkswagen golf yedek anahtarı

Araba sahipleri zaman ilerledikçe anahtar sorunlarıyla karşılaşabilirler. Bu tür sorunlara karşı önlem almak amaçlı golf anahtar çoğaltma işlemi yaptırabilirler. Bu işlem sadece araba ruhsat sahibinin izle ile yapılmaktadır. Çoğaltılan anahtarda cip sisteminin ya da frekansların doğru olarak aktarılması önemlidir. Herhangi bir sorunda direk teknik servise başvuru sağlayınız. Yeni bir anahtar yapımı fazla zaman almaz. Yaklaşık yarım saat içinde geri alabilirler.

volkswagen golf yedek anahtarı

volkswagen golf yedek anahtarı

volkswagen golf yedek anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 61 Yorum
 1. harun dede dedi ki:

  2016 golf 7 anahtar kopyalatmak istiyorum.yapıyormusunuz fiyat nedir

 2. hakkı türkyılmaz dedi ki:

  wolksvagen bora pasifik 2005 tam otomatik yedek anahtar için fiyat almak istiyorum.
  iyi çalışmalar

 3. Soner dedi ki:

  Golf 2005model

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor