HEMEN ARAKONUM

Volkswagen Polo Anahtarı

28.08.2015
185

Volkswagen Polo Anahtarı

Arabalar anahtarları arabaların her türlü işlevini yerine getirmektedir. Polo marka arabaların her modele uygun araba anahtarı yapıldığı görülür. Volkswagen Polo Anahtarı modellerinde bizleri tek tuşlu metalik uca sahip anahtar ya da sustalı kumanda sistemi ile çalışan anahtarlar karşılar. İçerisinde bulunan immobilizer cip sistemi sayesinde arabanızın anahtarı kaybolması ya da çalınması durumunda fiyat alabilir gelerekyeni bir anahtar yaptırabilirsiniz. Yolda kalmanız durumunda ise kısa sürede servis yanınıza kadar gelip soruna yerinde müdahale edebilir.

Polo Anahtar Kılıfı

Araba anahtarı kapları her yerde satılmaktadır. Ama satın alınana anahtarlar kaplarını orijinale yakın olmasına dikkat etmek gerekir. Yeni alınacak olan anahtar kabı boş olarak satılmakta eski anahtar kabı içinde ki elektronik dizayn aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra Volkswagen Polo Anahtarı tamiri teknik servisimizde yapılmaktadır. Servis anahtar kaybolmalarında müşterilerine anahtar çoğaltma işlemi uygularken, anahtarın kırılması halinde montaj işlemi yapmaktadır.

Polo Anahtarı Kodlama

Keyifli ve güvenilir bir yolculuk sırasında oluşan aksilikler kişilerin moralini bozmaktadır. Ama Volkswagen Polo Anahtarı servisine ulaşmanı halinde gerçekleşen sorun kısa zamanda giderilmeye çalışılır. Anahtarların yeniden yapılması durumunda arabalarla arasında ki bağlantının yeniden kurulması gerekir. Kodlama işlemi biraz zaman alan bir işlemdir. Anahtarların yıpranması durumunda ise kısa sürede kap değişikliğine gidilerek anahtarınızın yenilenmesi sağlanır.

Polo Anahtar Pili Değiştirme

Araba anahtarı kumandalıda olsa metalik uç şeklinde de olsa pille çalışmaktadır. Pilin bir ömrü olduğu için zaman ilerledikçe bitme ihtimali bulunur. Pilin değişimi oldukça kolay bir işlemdir. Ama uzman kişilerce yapılmasında fayda vardır. İleride oluşabilecek herhangi bir soruna karşı polo anahtarı yedekleme işlemi yapılmaktadır. Bu işlem sayesinde kişiler yedek bir anahtara sahip olmuş anahtarın bozulma durumunda direk yedeğini çıkararak herhangi bir aksilikle uğraşmadan yolculuğuna devam eder. Volkswagen Polo Anahtarı

Polo Anahtarı Tanıtma

Arabalar gibi anahtarları da zaman içeresinde sorunlar çıkarabilir. Polo anahtar modellerinde genellikle cip sistemlerinde bozulmalara rastlanmaktadır. Cip sisteminin tamiri biraz zaman almaktadır. Metalik uca sahip bir anahtarınız varsa anahtarın kırıldığı durumlar görülebilir. Anahtarların tamiri tamamlandıktan sonra arabalara Volkswagen Polo Anahtarı tanıtma işlemi yapılması gerekir. Tamirden sonra frekansların doğru aktarılması tüm işlevleri yerine getirmesini sağlar.

Skoda Fabia Anahtar

Skoda Fabia Anahtar

Volkswagen Polo Anahtarı

Volkswagen Polo Anahtarı

OTO ANAHTARCI

OTO ANAHTARCI

Oto Anahtar

Araba anahtarı yedek kopyalama Maltepe İstanbul oto anahtarcı

Skoda Superb Anahtar

Skoda Superb Anahtar

OTO ANAHTARCI

OTO ANAHTARCI

Volkswagen Polo Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 6 Yorum
 1. Alim dedi ki:

  2005 model wolkswagen polo basicline marka arabamin yedek anahtar fiyati kac paradir

 2. Engin dedi ki:

  2012 polo trendline sustalı anahtarının içinden lakir lıkır ses geliyor tamir fiyatı öğrenebilirsiniz. Anahtar çalışıyor sorun yok.

 3. necmettin dedi ki:

  Volkswagen Polo 1.2 TSi Comfortline 2016 model yedek anahtarı fiyatı

 4. yilmaz dedi ki:

  2004 polo yedek anahtar yaptirmak istiyorum.fiyat lutfen..?

 5. Savaş dedi ki:

  Vw Polo aracımın anahtar tipini golf anahtar kapıyla degiiştirme şansımız var mı

 6. murat dedi ki:

  merhaba aracım polo 2004 model ben alarm+kitleme+aça hepsi bir arada olmasını istediğim tek anahtar istiyorum

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor