HEMEN ARAKONUM

Volvo Anahtar

16.01.2014
1.588

Volvo Anahtar

Volvo yedek anahtar ihtiyacınıza en uygun fiyatlarla temin edeceğiniz doğru adrestesiniz biz asanlar anahtar olarak yedek anahtar yapıyor her türlü kötü senaryoya ya karşı eski anahtarları silip yeni kodlar vererek satın aldığınız kişide kalan yada kayıp ettiğiniz anahtarları da otomobilinizin hafızasından siliyoruz. kırılmış yıpranmış bozuk kumandaları onarıyor tamir ediyoruz. Ayrıca kaba olan eski tip anahtar ve kumandayı birleştirip sustalı yapıyoruz.

Volvo anahtarı

Volvo anahtarı

Sıkca sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir ücret karşılığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz ücret almamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beyini ne bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikçisine sizden istediğimiz bazı parçaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabi ki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasız dır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp gönderiyoruz.

Volvo anahtarı

Volvo anahtarı

Bazı Volvo otomobil modelleri; C30, C70, S40, S60, S70, S80, S90, V40, V40 Cross Country, V50, V60, V70, 240, 244, 340, 360, 440, 460, 480, 740, 760, 850, 940, 960.

VOLVO ANAHTARI

volvo anahtar

Volvo anahtarı

Volvo anahtarı

Volvo Anahtarı
Volvo Anahtarı
Volvo Anahtarı
Volvo Anahtarı
Volvo Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 18 Yorum
 1. Günay dedi ki:

  Volvo s80 t6 2002 anahtar fiyatı ne olur

 2. Barış dedi ki:

  Volvo s60 2.0 t/ 2001 model yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Bir tanesine de sustalı yaptırırsam kaç TL tutar bilgilendirebilirseniz sevinirim. Saygılarımla

 3. ahmet mutlu dedi ki:

  volvo S60 2011 model D3 maliyeti ve adres bilgileriniz.

 4. İSHAK Çelik dedi ki:

  Volvo s80 2011 yedek anahtar İstanbul gaziosmanpaşa fiyat verirmisiniz

 5. adem yanık dedi ki:

  volvo v40 2014 model erzurum yedek anahtar çıkarmak istiyorum

 6. Yavuz güngör dedi ki:

  Volvo s40 2008 model araç anahtarı unuttu yedek anahtarı da calışmıyor araç kilitleyip acmıyor aracı calıştırıyor.. Bu anahtarlar Calısıyor gözüküyor ama kilitlemiyor ve açmıyor kodlama yapılacak sanırsam servisler yeni anahtar satmak için yeni alacaksın diyor bu eski anahtarlar kodlama olurmu araçla gelsek yapılırsa ne kadar a mal olur bize

 7. Atalay Kocatepe dedi ki:

  Volvo XC90 aracımı ikinci el olarak aldım.
  Metal olan anahtar yok.
  Uzaktan kumandalı iki anahtarı var. Anahtarları da yenilemek istiyorum.
  Ne yapabilirim?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor