HEMEN ARAKONUM

Wosvagen Transporter Anahtarı

25.08.2015
120

Wosvagen Transporter Anahtarı

Son dönemlerde artan teknolojik imkânlarla, güvenlik zafiyeti olan alanlardan çok önemli güvenlik tedbirleri oluşturulmuştur. Özellikle eski model araçlarda bulunan düz kontak özelliği pek çok aracın hırsızlık kurbanı olmasına neden olmuştur. İmmobilizer sistemli araçlar artık piyasanın yeni gözdeleri hatta sigorta şirketlerinin kasko yaparken aradığı en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Bu sistemin kullanım aracı Wosvagen Transporter Anahtarı olmaktadır. Bu marka araçlarda genellikle bu teknoloji kullanılmakta ve sürücülere daha emniyetli araç kullanım imkânları verilmektedir. Anahtar üzerinde bulunan çip ile araç içerisinde motor aksamı içerisinde yer alan alıcı beyin ile frekans alışverişinde bulunulmakta ve anahtarlarla kilitlenen otomobillerin aynı frekansı bulup çalıştırılması imkansız olmaktadır.

Wosvagen Transporter Anahtarı Kabı

Anahtarlar eski dönemlerde düz modellerde iken immobilizer teknolojilerle sustalı daha pratik kullanımlar oluşturmakta ve kumandalı sistemleri çok daha büyük konfor sağlamaktadırlar. Wosvagen Transporter Anahtarı sorunları arasında sıvı dökülmesi en tehlikeli durum olmaktadır Çünkü bu durumlarda elektronik sistem çökmekte ve çalışma imkânı çok zor olmaktadır. Bu durumda yenilenmesi tavsiye edilir. Bunu haricinde kumanda üzerindeki butonlar deforme olabilir, kırılabilir, hiç çalışmıyorsa pili bitmiş olabilir. Tüm bu sorunların çözüme kavuştuğu servisimizde kaliteli hizmetler sunulmaktadır.

Wosvagen Transporter Anahtarı Pil Değiştirme

Anahtarlar üzerinde standart para pili dediğimiz çeşitlerden bulunmakta ve iki yıl sorunsuz çalışabilme kabiliyetlerine sahip olabilmektedirler. Volkswagen Transport anahtarı Maltepe servisi olarak pil değiştirme gibi basit hizmetlerden anahtar kodlama, kopyalama, tanıtma ya da yenileme gibi daha profesyonel destek gerektiren başlıklara kadar memnuniyet sağlayıcı hizmetler sunulmaktadır.

Wosvagen Transporter Anahtarı Tanıtma

Eski anahtar elinizde ise  servisimize gelerek kopyalama işlemi yapılabilir. Eğer anahtar komple kaybolmuş ise bizi arayarak aracın olduğu yere gelip mobil araçlarımız ile yeni anahtarınızı yapıp teslim edebiliriz. Volkswagen Transport anahtarı problemleri genellikle anahtarımı kaybettim, yenisi nasıl çıkartılır ya da deforme olan anahtar yenilendiğinde nasıl tanıtılır olmaktadır. En fazla 15 dakikanızı alacak olan işlemlerle anında anahtarlarınız yenilenebilecek ya da araç içerisindeki alıcı beyne tanımlanarak yeniden çalışır hale gelebilecektir. Bu işlemler için servisimize gelebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Wosvagen Transporter Anahtarı

Wosvagen Transporter Anahtarı

OTO ANAHTARCI

OTO ANAHTARCI

Oto Anahtar

Araba anahtarı yedek kopyalama Maltepe İstanbul oto anahtarcı

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. Günay kapucu dedi ki:

    Wosvogen transporter
    2009 model 1.9 luk çankırı merkez
    Merkezi kilit kumanda pili yeni tanıyorum çalışıyor ertesigün çalışmıyor

  2. Serdar dedi ki:

    Yeni aldıgım tranporterin yedek anaktarı yok çalınmaya karşı ne yapmalıyım

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor